Hlavní navigace

ČSOB a Era nabízí zvýhodněné půjčky pro občany postižené povodní

Sdílet

Konkrétní nabídku zvýhodněných úvěrů lidi poškozené povodněmi představila také ČSOB a Era. Banky poskytnou úvěry bez poplatků za poskytnutí a za správu. Čerpání půjčky je opět podmíněno předložením potvrzení od obecního nebo městského úřadu. 

Soukromé klientele banky nabízejí ČSOB a Era Půjčku na bydlení s úrokovou sazbou 6,9 % ročně. Dobu splácení je možné nastavit maximálně na 12 let a účel půjčky je možné doložit do šesti měsíců. Část úvěru je možné čerpat neúčelově.

Zvýhodněné sazby budou podle zpráv banky nastaveny také u neúčelových půjček ČSOB a Ery a banky budou vstřícnější i ke klientům, kteří se kvůli povodním dostanou do problémů se splácením. Klienti však musí banku o problémech co nejdříve informovat. Pak mohou bezplatně požádat až o tříměsíční odklad splátek u stávajících spotřebitelských úvěrů.

Pro firmy banky nabízejí ČSOB Rychlý úvěr na podnikání a Era půjčku k podnikání (50 000 až 1 500 000 Kč bez nutnosti prokazovat účel úvěru) s úrokovou sazbou 6,9 % ročně. Poskytnutí i správa úvěru je také bez poplatku. Dobu splácení je možné nastavit maximálně na 5 let. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).