Hlavní navigace

ČSOB a Era nabízí vstup do datové schránky přes internetové bankovnictví

Sdílet

Gabriela Hájková 11. 11. 2013

ČSOB a Era svým klientům nabízejí službu Komfortní datová schránka, do které mohou vstupovat přímo z elektronického bankovnictví.    

Služba je určena pro ty klienty ČSOB a Ery, kteří vlastní datovou schránku a budou se tak do ní moci přihlašovat bez nutnosti vstupovat do webového portálu Informačního systému datových schránek (ISDS). Službu po technické stránce plně zajišťuje ČSOB. 

Tlačítko „Komfortní datová schránka“ se v aplikaci objeví automaticky, klientům se po rozkliknutí otevře nové okno prohlížeče s uživatelským rozhraním KDS, uvádí zpráva banky s tím, že zabezpečení je stejně vysoké jako u elektronického bankovnictví, kde banka také nemá přístup k přihlašovacím údajům. 

V případě, že již máte datovou schránku, tak vás elektronické bankovnictví navede ke spojení s DS. Proces je velmi jednoduchý. Při prvním přihlášení spojíte svou datovou schránku s elektronickým bankovnictvím ČSOB nebo Ery přes webový portál ISDS (Informační systém datových schránek). Při každém dalším přihlášení již budete vždy směrováni přímo do své DS, popisuje postup zpráva banky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).