Hlavní navigace

Co lidé očekávají od dodavatelů energií?

Sdílet

Pokud se Češi rozhodují, zda změní dodavatele energie, nebo zůstanou u svého současného dodavatele, nehraje roli pouze cena za dodávky energií. Velice důležitá je i úroveň poskytovaných služeb. Lidé jsou vzdělanější, zajímají se o typ smlouvy nebo stabilitu společnosti, říká Tomáš Suchý z portálu Ušetřeno.cz.

U dodavatelů energií se Češi dívají především na spolehlivost co se samotných dodávek týče. Před přestupem se o tento faktor zajímá 78 % osob. Vyplynulo to z průzkumu, který pro společnost E.ON zpracovala agentura Ipsos.

Kromě toho 64 % respondentů uvedlo, že jim záleží na tom, aby jim přeplatky byly vráceny místo toho, aby jim byly převedeny do dalšího období. 57 % Čechů pak oceňuje stabilní podmínky bez častých změn.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 9. 2016 14:02

    Baier (neregistrovaný) 192.168.1.---

    Když čtu tenhle článek, tak se mi přesně vybavuje názor mojí mámy, když jsem jí nabízel, že se jí poohlídnu po levnějším dodavateli a ona mi na to, že je s Bohemkou spokojená a že si raději nějakou stovku připlatí, než aby měla zbytečně nějaký komplikace s novejma firmama a že tady už to má ozkušený a ví jak s nimi komunikovat atd. atd., tak jsem jí nechal když je spokojená.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).