Spočítejte si...

Zavřít

Citibank snižuje maximální měsíční limit prémií u Citi Life na 1000 Kč

Citibank s vydáním nových obchodních podmínek platných od 1. ledna 2014 snižuje maximální limit připsaných prémií na polovinu.Podle článku 6.4.1 Obchodních podmínek je maximální výše všech Citi Life Prémií získaných v zúčtovacím období 2 %, maximálně však 1 000 Kč (dosud je limit 2000 Kč).

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Buřinka zpřístupní úvěry ze stavebního spoření. Pozor ale na změnu smlouvy Ministerstvo financí představí vánoční sérii emisí státních dluhopisů        
dr._lukas
dr._lukas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
30. 10. 2013 12:42 Nový

no a co?

celé vlákno

Každý normální občan této země kartou neutratí ani těch 50 tisíc za měsíc, aby dostal na maximální nový bonus, takže to snížení nemůže mimo vychytrálků nikoho poškodit!

Vladimír Kutálek aura:88
30. 10. 2013 12:59 Nový

Re: no a co?

celé vlákno

Ve většině případů ano. Ale jsou případy, kdy jednorázově člověk má vyšší výdaje, napadá mě např. chci uspíšit opravu auta, resp. jeho vydání auta z opravny, zaplatím opravu třeba 80kKč z kreditky a mám měsíc na to získat peníze z pojištovny viníka (většinou je mám do týdne). Reálný příklad, už se mi stal.
Zaplatíš dovolenou za celou rodinu, letenky, platíš s ní na služební cestě. Nebo tyto případy považujete za vychytrálky?

dr._lukas
dr._lukas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
30. 10. 2013 13:48 Nový

Re: no a co?

celé vlákno

Díky, že jsi to zmínil, přesně toto jsem nedodal.. Psal jsem to až v jiném komentáři jinde.. jsou to jednorázové výdaje, které částku převýší a pak to zamrzí, ale běžně je to šumák.. přinejhorším v těchto tebou uvedených příkladech a můžou být i jiné, zaplatím částku dvěma kartama..obchodník tuto transakci odmítnout nesmí, ve většině případů to, ale neumí