Hlavní navigace

Citibank snižuje maximální měsíční limit prémií u Citi Life na 1000 Kč

Sdílet

Patrik Chrz 30. 10. 2013

Citibank s vydáním nových obchodních podmínek platných od 1. ledna 2014 snižuje maximální limit připsaných prémií na polovinu.Podle článku 6.4.1 Obchodních podmínek je maximální výše všech Citi Life Prémií získaných v zúčtovacím období 2 %, maximálně však 1 000 Kč (dosud je limit 2000 Kč).

Tato aktualita byla zaslána čtenářem serveru Měšec.cz pomocí formuláře Přidat aktualitu. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 10. 2013 12:42

  dr._lukas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Každý normální občan této země kartou neutratí ani těch 50 tisíc za měsíc, aby dostal na maximální nový bonus, takže to snížení nemůže mimo vychytrálků nikoho poškodit!

 • 30. 10. 2013 12:59

  VlK

  Ve většině případů ano. Ale jsou případy, kdy jednorázově člověk má vyšší výdaje, napadá mě např. chci uspíšit opravu auta, resp. jeho vydání auta z opravny, zaplatím opravu třeba 80kKč z kreditky a mám měsíc na to získat peníze z pojištovny viníka (většinou je mám do týdne). Reálný příklad, už se mi stal.
  Zaplatíš dovolenou za celou rodinu, letenky, platíš s ní na služební cestě. Nebo tyto případy považujete za vychytrálky?

 • 30. 10. 2013 13:48

  dr._lukas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Díky, že jsi to zmínil, přesně toto jsem nedodal.. Psal jsem to až v jiném komentáři jinde.. jsou to jednorázové výdaje, které částku převýší a pak to zamrzí, ale běžně je to šumák.. přinejhorším v těchto tebou uvedených příkladech a můžou být i jiné, zaplatím částku dvěma kartama..obchodník tuto transakci odmítnout nesmí, ve většině případů to, ale neumí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).