Hlavní navigace

Citibank Europe mění sídlo, pobočka na Evropské ulici končí

19. 5. 2010

Sdílet

Své sídlo české organizační složky se rozhodla změnit Citibank Europe. Banka se stěhuje do nové kancelářské budovy Jupiter v administrativním centru Explora v Praze-Nových Butovicích. Kontaktní telefony, e-mailové adresy se nemění, od 1.6.2010 se však mění nová korespondenční adresa:

Citibank Europe plc, organizační složka
Bucharova 2641/14
158 02 Praha 5

Citibank se začala stěhovat začátkem května, v nových prostorách by měla začít pro klienty působit od pondělí 7. června 2010. V novém sídle banky otevřeme 1. června moderní pobočku s profesionálním zázemím pro poskytování bankovních služeb na nejvyšší úrovni. Vznikne tu také největší Wealth Management centrum Citibank v České republice. Pevně věříme, že nové prostory banky budou příjemným místem na pracovní i neformální setkání s našimi zaměstnanci, komentuje stěhování banky pro server Měšec.cz Branislav Cehlárik, tiskový mluvčí Citibank.

Přestěhováním získá banka lepší dostupnost. Zatímco adresa na Evropské ulici sice patří mezi prestižní, dostup centrály Citibank byl komplikovaný a téměř vždy znamenal časově náročnou cestu. Naproti tomu nové sídlo je v těsné blízkosti stanice metra Nové Butovice.

S otevřením nové pobočky k 31. 5. zanikne pobočka Citibank na Evropské ulici. Považuji za důležité upozornit, že během stěhování nedojce k přerušení činnosti banky. Přesto naše klienty prosíme o prominutí v případě, že dojde ke zpomalení našich reakcí při poskytování služeb a řešení jejich požadavků, omlouvá Cehlárik případné potíže.

Stěhování centrál bank není neobvyklé. Svoji centrálu postupně změnily téměř všechny banky.  Do Prahy se z Brna stěhovala Volksbank, novou centrálu na Olbrachtově ulici má Česká spořitelna, ČSOB vlastní moderní budovu na Radlické. Z původní bašty bank v pražské ulici Na Příkopech dnes zůstala jen Komerční banka, později se tam vrátila UniCredit Bank.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).