Spočítejte si...

Zavřít

Citi Life poskytne další 2 % za nákupy na Slevomatu a kredit 2500 Kč na nakupování

Citibank nabízí ke své kreditní kartě Citi Life kredit 2500 Kč na nákupy na slevovém serveru Slevomat. Získáte jej, pokud do 30 dnů od vydání karty uskutečníte platbu v obchodě či na internetu. Kredit se připíše nikoli na karetní účet ale na účet u Slevomatu ve formě kreditu.

Citi Life svému držiteli vrací standardně 2 % z plateb kreditní kartou ve formě Citi Life Prémií. Měsíčně je možné získat maximálně 1000 Kč. 

Při nákupu kartou na serveru Slevomat.cz získá držitel karty další 2 % z nákupu na tomto slevovém serveru ve formě kreditů, opět na účet u Slevomatu. Kredity budou připsány vždy k 15. dni následujícího měsíce a budou mít platnost 10 týdnů.

Kreditní kartu Citi Life si můžete sjednat i přes server Měšec.cz.

ERÚ zachoval výpočet pro cenu tepla i pro příští rok. Teplárny začnou s kalkulací cen Zaměstnavatelé získají příspěvek na zaměstnání znevýhodněných osob        
údiv
údiv (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
13. 10. 2014 12:42 Nový

Ovšem

celé vlákno

CitiLife je pěkná, akorát myslím, že při jakékoli reklamě na její služby se hodí připomínat, že kartu nelze blokovat proti zneužití na internetu nebo MO/TO. 3D Secure zdaleka nepoužívají všechny obchody.

peters
peters (neregistrovaný) 185.16.181.---
14. 10. 2014 7:22 Nový

Re: Ovšem

celé vlákno

Při platbách na netu, požaduje Citi karta ověření, které přijde na mobilní telefon. TAkže nějaká ochrana proti zneužívání tam je. Používám ji už rok a žádný problém. Ale využívat slevy na slevomatu si myslím moc nevyplatí :). To už je lepší vybrat 2000 Kč na nákupy přes Mall.

údiv
údiv (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
14. 10. 2014 7:38 Nový

Re: Ovšem

celé vlákno

Ověření mobilem je i při MO/TO platbách?