Hlavní navigace

Chcete na podzim cestovat po Evropě? Kupte si jízdenku už teď, ušetříte až 10 %

Sdílet

Lenka Kašparová 17. 7. 2019

Když si v období od 15. 7. 2019 do 15. 8. 2019 koupíte lístek na vlak Inrerrail Global pas, který nabízejí České dráhy ve spolupráci s organizací Eurailgroup GIE, máte nárok na 10 % slevu. Zlevněné jízdné je možné využít v době od 15. 9. do 15. 12. letošního roku.

Mezinárodní síťové jízdenky Interrail umožňují svým držitelům libovolné cestování vlaky po 31 státech Evropy. V době jejich platnosti není nijak omezený počet spojů nebo ujetých kilometrů. Interrail Global pas platí také na mnoha trajektech, říká Zuzana Čechová, ředitelka Odboru cenotvorby a produktové komunikace ČD.

S jízdenkou Interrail Global pas se tedy můžete klidně vydat z Velké Británie do Litvy či Bulharska nebo Turecka. Jízdné je nabízeno v několika cenových kategoriích, například pro juniory od 12 do 28 let, cestující v produkčním věku nebo pro seniory od 60 let.

Lístek si můžete koupit na různě dlouhé časové období, od pěti dní v rámci jednoho měsíce až po s průběžnou platností až jeden měsíc. Cestující rodiny s dětmi jistě uvítají, že dospělé mohou doprovázet až dvě děti do 12 let, které mají dopravu zdarma.

Třeba zvýhodněnou jízdenku ve 2. třídě s platností až 7 dní během jednoho měsíce pro 31 států Evropy zaplatíte podle aktuálního kurzu pro mládež do 28 let cca 6 125 Kč, pro dospělé 7 973 Kč a pro seniory od 60 let 7 181 Kč, dodává Zuzana Čechová.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).