ČEZ zažívá v Albánii podnikatelský horor

ČEZ tvrdě narazil, když začal odpojovat albánské státní vodárny, které dlouhodobě nesplácejí své dluhy. Soud v Tiraně rozhodl o okamžitém zapojení vodáren. Dluhy vodáren přitom podle ČEZu dosáhly už 38 milionů eur (971 milionů Kč).

Nařízení soudu jsme uposlechli, abychom předešli dalším pokutám a tudíž prohlubování finanční ztráty, avšak nesouhlasíme s ním, proto naší právníci pracuji na odvolání, uvedla mluvčí společnosti Barbora Půlpánová pro ČTK. Albánský regulátor také zahájil proces směřující k odebrání licence společnosti CEZ Shpërndarje.

Problémy v Albánii se také odrážejí na poklesu akcií, které uzavřely týden na hodnotě 688 Kč. Vyplatí se stále nakupovat ČEZ? Čtěte více: Za garanci cen elektřiny domácnosti zaplatí a akcionáři ČEZ vydělají

Poštovní spořitelna plánuje na pobočkách provozovat Czech POINT Kalousek přitvrzuje ve škrtech, deficity se ale i přesto zvýší        
tommy008
tommy008 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
19. 11. 2012 9:42 Nový

Co Albanie

Diky CEZu obcan v tento republice zaziva nejen cenovy, ale i politicky a korupcni horror. Radobi manazeri se napakuji na podnikani bez rizika a pak, kdyz si zkusi opravdu podnikat, tak tvrde narazi. Jen nesmyslny opcni program stedre podporovany a nastartovany zejmena vladou CSSD (Zeman)
by vyresil nejeden problem naseho rozpoctu. Totez Kalouskuv nuceny odkup vlastnich akcii. Hlavne ze je na odmeny "cvicenych opic ktere umi kazdy rok stlacit tlacitko cena elektriny +10%" (cituji nazor jednoho ctenare).

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
19. 11. 2012 12:02 Nový

CEZ je statni trafika na tunelovani penez

bohuzel ve vedeni CEZU jsou silne nekompetentni lide, ovsem jsou loajalni jiste skupine lidi a vsichni dohromady odsavaji z CEZU neuveritelne castky. A vlada, ktera to ridi se nam dale smeje do xichtu

lupa
lupa (neregistrovaný) 188.175.191.---
19. 11. 2012 14:01 Nový

Re: ČEZ zažívá v Albánii podnikatelský horor

celé vlákno

Až mi slza ukápla. Už se chystá charitativní sbírka?

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
19. 11. 2012 14:13 Nový

Re: ČEZ zažívá v Albánii podnikatelský horor

celé vlákno

sbirka na co? ... asi ste to nejak spatne pochopil, chtel jsem poukazat o co lidem v CEZU jde, proto v tomto kontextu bych se nedivil, kdyby pred vstupem do Albanie nikoho ani nezajimalo jake je v Albanii mistni podnikatelske prostredi.