Hlavní navigace

Cestovní pojištění ČSOB Pojišťovny kryje i Covid-19 v bezpečných zemích

Sdílet

Cestovní pojištění ČSOB pojišťovny kryje i léčebné výlohy spojené s nemocí Covid-19. Pojišťovna také navýšila limit u pojištění léčebných výloh. Nově je až 100 milionů Kč, v nejdraží variantě pojištění pod názvem Komplexní. Cestovní pojištění platí i mimo Evropu – a také při cestování po České republice.

Pojišťovna poskytne pojistné plnění na onemocnění Covid-19 v případě vycestování do země, kde není vydáno žádné varování nebo zákaz cestovat z důvodu zvýšeného rizika onemocnění. Naopak na země, kam Ministerstvo zahraničních věcí zakazuje vycestovat, se pojištění na Covid-19 nevztahuje – pojišťovna by neplnila.

Naše cestovní pojištění pokrývá všechny situace spojené s onemocněním Covid-19 i epidemií obecně. Pokud někdo na dovolené onemocní, uhradíme mu nejen léčebné výdaje, ale i třeba náklady na prodloužení pobytu v zemi. To samé platí i pro ty, kteří se na dovolené ocitnou v karanténě kvůli kontaktu s pozitivní osobou, popisuje Ivana Nekvindová, produkt manažerka cestovního pojištění ČSOB Pojišťovny.  

Pojiš'tovna nově nabízí také službu lékař na telefonu, díky které můžete zdravotní problémy na dálku zkonzultovat s lékařem asistenční služby.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).