Hlavní navigace

České dráhy rozšíří nabídku občerstvení i pro další spoje

Sdílet

Gabriela Hájková 31. 8. 2017

České dráhy od září rozšíří své doplňkové služby na další linky a spoje. Kávu, čokoládu, pivo nebo něco k snědku z nabídky ČD Minibaru si budou moci koupit cestující nově i v rychlících Praha – Hradec Králové (přibližně dvacet vlaků) a na dvou párech vlaků mezi Prahou a Luhačovicemi. Nyní služba funguje např. na linkách z Prahy do Českých Budějovic, do Plzně nebo do Brna.

Chlazené občerstvení z automatů pak během září přibude v rychlících R19 Praha – Česká Třebová – Brno (dosud testováno jen ve spojích linky R 13 Brno – Břeclav – Přerov – Olomouc, nyní doinstalovány do zbylých vlaků InterPanter).

V 1. třídě vybraných rychlíků vyšší kvality (například vlaky z Prahy do Plzně, Klatov a do Chebu, vlaky z Prahy přes Pardubice a Olomouc do Luhačovic) pak dopravce ve druhé polovině září nabídne nově denní tisk. 

Dopravce připravuje i další rozšíření svých služeb, k novému jízdnímu řádu například rozšíření Wi-Fi připojení do dalších spojů na různých linkách po celé ČR.

Od poloviny září dojde také ve změně v uplatnění práva z přepravní smlouvy u nákupu jízdenek na eShopu Českých drah. Vybrané typy jízdních dokladů pořízené pouze na webu ČD bude možné bezplatně vyměnit ještě 15 min před odjezdem vlaku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).