Spočítejte si...

Zavřít

České aerolinie spolupracují s Korean Air

České aerolinie prohloubí code-sharovou spolupráci s partnerem v alianci SkyTeam, leteckou společností Korean Air. Jedná se o dohodu, na základě které se více leteckých společností obchodně podílí na provozu linky. Jihokorejská národní letecká společnost od platnosti letního letového řádu, tedy od 30. března, nově umístí svůj kód na linky Českých aerolinií z Prahy do Bratislavy, Žiliny, Ostravy a Budapešti.

Code-sharová dohoda na těchto linkách by měla přinést kvalitní nabídku letů, kterou budou moci využívat manažeři korejské továrny Kia v Žilině nebo Hyundai v Nošovicích.

České aerolinie i Korean Air dále jednají o code-sharové spolupráci na linkách Korean Air do Tokia a Ósaky přes letiště v Soulu. Obě společnosti jsou si totiž vědomy značného přepravního potenciálu mezi Japonskem a Českou republikou, který generují především japonští turisté.

Inovované dětské pojištění Talisman dá maturantům 10 000 korun Družstevní záložna Fio inovovala internetové bankovnictví a chystá přeměnu v banku