Hlavní navigace

Česká spořitelna spustila dárcovskou aplikaci. Přispívejte při platbě kartou

Sdílet

Česká spořitelna spustila novou dárcovskou mobilní aplikaci Melinda, jejímž prostřednictvím můžete přispívat na různé dobročinné projekty a neziskové organizace.

Aplikace funguje na jednoduchém principu. Vyberete si projekty, na které chcete pravidelně či jednorázově přispět. A poté si nastavíte míru zaokrouhlení při platbě kartou a svůj měsíční limit štědrosti. Tedy například, že se budou vaše platby zaokrouhlovat vždy na celá čísla, a to až do chvíle, než tímto způsobem darujete 100 Kč měsíčně. Po dosažení tohoto limitu se už platby zaokrouhlovat nebudou

Přispíváte při každé platbě debetní kartou, ať už u obchodníka nebo na internetu. Všechny své příspěvky vidíte v aplikaci. Ve výpisu z účtu se transakce zobrazí i s příspěvkem.

Aplikace je dostupná pouze pro klienty s operačním systémem Android. Pro klienty s operačním systémem iOS bude aplikace spuštěna v průběhu ledna 2016.

Příspěvky zaslané pomocí aplikace Melinda jsou daňově uznatelné.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 12. 2015 22:58

  Tomáš Marný

  Na ty ***, kteří radí krimigrantům, že se mají soudit s Českou republikou kvůli tomu, že sedí v bezpečí, mají teplé žrádlo a někdo po nich uklízí svinčík?

 • 20. 12. 2015 8:34

  kk (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz

  Skoro by jeden řekl, že dárcovskou aplikaci mají zavedenou v poplatcích od počátku fungování spořitelny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).