Spočítejte si...

Zavřít

Česká spořitelna spustila dárcovskou aplikaci. Přispívejte při platbě kartou

Česká spořitelna spustila novou dárcovskou mobilní aplikaci Melinda, jejímž prostřednictvím můžete přispívat na různé dobročinné projekty a neziskové organizace.

Aplikace funguje na jednoduchém principu. Vyberete si projekty, na které chcete pravidelně či jednorázově přispět. A poté si nastavíte míru zaokrouhlení při platbě kartou a svůj měsíční limit štědrosti. Tedy například, že se budou vaše platby zaokrouhlovat vždy na celá čísla, a to až do chvíle, než tímto způsobem darujete 100 Kč měsíčně. Po dosažení tohoto limitu se už platby zaokrouhlovat nebudou

Přispíváte při každé platbě debetní kartou, ať už u obchodníka nebo na internetu. Všechny své příspěvky vidíte v aplikaci. Ve výpisu z účtu se transakce zobrazí i s příspěvkem.

Aplikace je dostupná pouze pro klienty s operačním systémem Android. Pro klienty s operačním systémem iOS bude aplikace spuštěna v průběhu ledna 2016.

Příspěvky zaslané pomocí aplikace Melinda jsou daňově uznatelné.

Devět z deseti Čechů už platí kartou CZC.cz spustí povánoční výprodeje už 25.12. S Visa Europe získáte slevu        
Tomáš Marný aura:10
19. 12. 2015 22:58 Nový

Přispívat na neziskové organizace?

Na ty ***, kteří radí krimigrantům, že se mají soudit s Českou republikou kvůli tomu, že sedí v bezpečí, mají teplé žrádlo a někdo po nich uklízí svinčík?

kk
kk (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
20. 12. 2015 8:34 Nový

dárcovská aplikace

Skoro by jeden řekl, že dárcovskou aplikaci mají zavedenou v poplatcích od počátku fungování spořitelny.