Spočítejte si...

Zavřít

Česká spořitelna rozšířila služby přímého bankovnictví

Česká spořitelna od dnešního dne rozšířila služby svého internetového bankovnictví SERVIS 24. Nově mohou například klienti Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS) získat další informace o stavu svého úvěrového účtu, přibyla pomůcka k optimalizaci výše státní podpory a také k výpočtu úvěrového pojištění. Údaje o účtu SSČS jsou aktualizovány každý pracovní den. Uživatelům služby SERVIS 24 GSM banking Česká spořitelna nově umožňuje přístup k informacím o jejich kartových a vkladových účtech. ROzšířenou službou je také automatická kontrola duplicitně zadávaných transakcí v jednom dni.

Ke změnám došlo i v oblasti zabezpečení přímého bankovnictví. Nastavení a změna čísla pro autorizační SMS zprávy je od dnešního dne možné provést jen v pobočkách banky. Pokud klient zapomene nebo ztratí své přístupové údaje do internetového a telefonního bankovnictví, může o jejich nové vygenerování a následné zaslání požádat nově také pobočku České spořitelny, doposud to bylo možné pouze přes telefonní bankéře.

Na Slovensku chystají prodej startovacích balíčků s euromincemi Visa Europe spustila pilotní projekt nových "PIN karet"        
pulec
pulec (neregistrovaný)
17. 6. 2008 21:58 Nový

nefunguje !!!!

Asi proto jim ten slavný servis 24 zase nefunguje. Je to k vzteku, včera večer nešel a dnes taky. Prostě chtějí abych odešel k jiné bance.
Jana
Jana (neregistrovaný)
18. 6. 2008 8:10 Nový

Pracovala jsem v ČS, a. s. Časté výpadky u všeho mohu potvrdit.

celé vlákno
Pokud nastane nějaká modernizace programu, rozšíření - snad téměř vždy, přes "dokonalé testování", nastávají nějaké programové chyby, nefunguje něco, co dříve fungovalo. Nejedná se jen o aplikace pro klienty, ale i o aplikace, se kterými pracují zaměstnanci. Nejsem aiťačka, ale divím se, že celý informační systém ještě nezkolaboval úplně, ale aiťáci mají občas pěkně horké chvíle.
Pokud narůstá počet uživatelů, prý servery nestíhají, kapacita je poddimenzovaná a pak to padá. Přiznám se, že jako klient bych neměla nervy na to stále vysedávat u počítače a zkoušet, kdy to půjde. Ale klienty ČS jen tak nic nerozhází, většina si nechá, s odpouštěním, kakat na hlavu.
Taky bych vás vyhodil
Taky bych vás vyhodil (neregistrovaný)
18. 6. 2008 11:11 Nový

Re: Pracovala jsem v ČS, a. s. Časté výpadky u všeho mohu potvrdit.

celé vlákno
asi jste neodešla z ČS o své vlastní vůli, že ? :-D
Jezevec
Jezevec (neregistrovaný)
18. 6. 2008 15:30 Nový

Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí - platí to i 20 let po převratu

celé vlákno
Mluvit pravdu a za to vyhazovat? To prý dělali komunisti !!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt se za těch skoro 20 let moc nezměnilo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čára přes rozpočet
Čára přes rozpočet (neregistrovaný)
18. 6. 2008 16:24 Nový

Re: Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí - platí to i 20 let po převratu

celé vlákno
hm, něco na tom je..... Ale zároveň je něco i na tom, čemu se říká loajalita. Kdyby jsi měl jezevčí farmu a tvoje zaměstnankyně říkala klientům - nekupujte si ty naše kůže, stojí za ho* , smrdí to, šéf je krmí jenom starejma rohlíkama a tak jsou to chcíplotiny a ne jezevci, maso je špatný, nebude vám chutnat - jak dlouho by si takovouhle zaměstnankyni živil?
uživatel si přál zůstat v anonymitě
18. 6. 2008 22:32 Nový

Re: Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí - platí to i 20 let po převratu

celé vlákno
Ale loajalita je v době demokracie nesmysl. Přece se nemůžeme donekonečna navzájem obelhávat, jak to dělávali právě ti komunisti !!!!!!!!!!!!!!¨
Zaměstnanec přece nemůže lhát, že je vše v pořádku, když ve skutečnosti něco nefunguje.
Pokud mi prodavačka bude tvrdit, že den staré rohlíky jsou čertstvé právě přivezené, tak se na ni příště vykašlu a když to udělá poctivě každý další, mělo by to vést k její záhubě. To samé by měli vycítit klienti ČS, že je jim v ladasčem lháno a s těmito lháři náležitě zatočit. Pokud se tak nebude dít všude, jsme opravdu tam, kde jsme byli před 20ti lety a žádný převrat se nemusel vlastně konat. Jestli nám lže komunista nebo kapitalista, je vlastně jedno. Furt se jedná o lež a neférové jednání.
okřídlený čípek
okřídlený čípek (neregistrovaný)
18. 6. 2008 10:14 Nový

odkaz na zakletý servis24

http://www.mesec.cz/clanky/zaklety-servis-24-ceske-sporitelny/nazory/vse/
- odkaz na diskuzi k nedávné nefunkčnosti Servisu 24.
I minulý týden manželka opět skučela, že se nemohla v práci do Servisu 24 dostat. Dávalo jí to 2 typy hlášek. Chtěl bych pracovníky ČS ujistit, že nemá v pracovní náplni pouze styk s jedinou bankou a proto se nemůže celou pracovní dobu věnovat jen pokusům o přihlášení do Servisu24, musí provádět operace i s dalšími bankami (kde však podobná negativa jako u Spořitelny nezaznamenává) a plní ještě mnoho dalších úkolů. Z práce domů pak přijde vynervovaná. Proč má trpět rodina? Přitom její plat nedosahuje možná ani úrovně platu uklízečky v ČS (čímž nechci nijak podceňovat práci uklízečky - je ale známo, že v ostatních firmách platy těchto profesí nejsou nijak závratné a neodpovídají výši životních nákladů v této zemi)...