Česká pošta propustí 2500 zaměstnanců

V souladu s probíhající transformací Pošty, která aktivně započala již v prvních měsících roku 2007, a také v souvislosti s přijatou Strategií rozvoje podniku do roku 2012 se vedení České pošty rozhodlo pro optimalizaci počtu zaměstnanců. Do konce tohoto roku tak Pošta propustí přibližně 2 500 zaměstnanců.

Snižování počtu zaměstnanců jde napříč celou společností. Necelých 10 % lidí odejde také z úseku generálního ředitele, z oblasti technických zdrojů a z úseku ekonomického a správy majetku.

Pošta pozvolna začala zeštíhlovat již v roce 2006, kdy byl průměrný evidenční počet zaměstnanců 37 200 tj. o 2,85% méně než v předchozím roce.

Oblíbenost elektronického podávání dokumentů na úřady roste Ministerstvo financí vyhlásilo výběrové řízení na prodej Technoexportu        
uživatel si přál zůstat v anonymitě
29. 7. 2008 13:48 Nový

ČP

celé vlákno
ČP je nejhorší státní podnik, ideální by bylo, kdyby jste ČP zrušili A ZJISTÍTE, ŽE SE NIC NESTANE. BALÍKY NEUMÍTE DORUČIT, PŘESTO, ŽE POPLATKY ZA TUTO SLUŽBU MUSÍME PLATIT, fronty na poštách hrůza, pracovní doba u nás do 17 hod. Chování zaměstnanců se trošku zlepšilo ale nevím, proč přibírají další služby, nám by stačilo, kdyby alespoň stačili kvalitně a bez front provádět poštovní služby.
uživatel si přál zůstat v anonymitě
30. 7. 2008 13:14 Nový

Re: ČP

celé vlákno
No ty ses chytrej...Oni by radi delali jen dopisy, ale to by je neuzivilo !!