Hlavní navigace

Česká pojišťovna má speciální letní nabídku "životka" pro mladé

Sdílet

Jiří Hovorka 11. 6. 2018

Speciální letní nabídku životního pojištěn připravila Česká pojišťovna pro mladé lidi od 22 do 26 let. Do konce srpna jim nabízí speciální pojištění pro mladé, které je jinak k dispozici jen zájemcům ve věku 18 až 21 let.

Základem pojištění pro mladé lidi jsou bonusová rizika, která klient ve své smlouvě dostane v ceně. Například v případě pojištění závažných onemocnění obdrží v ceně pojištění závažných poranění, a to se stejnou pojistnou částkou.

Součástí nové nabídky pro mladé lidi je také pojištění při adrenalinových aktivitách. Česká pojišťovna umožňuje jednou za rok rozšířit pojištění i na sporty, na které se běžně pojistka nevztahuje. Stačí den předem zaslat pojišťovně SMS a pojištění se na dobu tří týdnů automaticky rozšíří i na adrenalinové aktivity.

Životní pojištění pro mladé lidi však neřeší jen situace spojené s letními zážitky, pamatuje i na praktické využití, které lidé ocení teprve v budoucnu. Například pro dívky je připraveno pojištění asistované reprodukce. I v tomto případě platí, že je výhodnější uzavřít pojištění v nižším věku a výrazně tak ušetřit na pojistném, říká Ivana Buriánková, mluvčí České pojišťovny.

Součástí pojištění je také opce, která umožní až 50% navýšení pojistného krytí bez zkoumání zdravotního stavu, pokud v budoucnu dojde například ke svatbě nebo narození potomka. Po deseti letech od uzavření smlouvy pak budou mít mladí lidé nárok na výběr věrnostního bonusu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).