Brnu se povedlo vypudit Amazon, stavět bude v cizině

Internetový obchodní gigant Amazon už nepočítá se stavbou jednoho ze svých distribučních center v Brně. Poohlíží se po jiných lokalitách ve střední Evropě. Prohlásil to šéf Amazonu pro Evropu Tim Collins. Amazon pravděpodobně přehodnotil svůj záměr vzhledem k tomu, že od brněnského zastupitelstva opakovaně nezískal povolení ke stavbě. Jihomoravský kraj tak přijde o tisíce pracovních míst a Česká republika o daňové příjmy.

Brno bylo jednou ze dvou lokalit, o níž měl Amazon v poslední době v České republice zájem. Druhou je Dobrovíz u Prahy, kde chce společnost vybudovat své logistické centrum. To s největší pravděpodobností vznikne, přestože i vůči němu se vzedmul občanský odpor.

Devizové intervence zaplnily pražské hotely V ČNB se zvyšovaly platy, známe důvody, proč        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
3. 4. 2014 10:48 Nový

jedine dobre

celé vlákno

prej 1000-1500 pracovnich mist, ano ale jakych? samej poskok za par korun, takhle to nikdy nikam nedotahnem, kdyz budem delat ostatnim pracujici blbecky u pasu!

Brno ma u me palec nahoru!

Malovenkovan
Malovenkovan (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz
3. 4. 2014 12:31 Nový

Re: jedine dobre

celé vlákno

Aha a co by jsi jako chtěl těm tisícům nekvalifikovanych a evidovanych na UP nabídnout ? Místo ředitelé a audinu k tomu ?Takhle mohli byt zaměstnání a nemuseli byt závislí na sociálním systému.