Hlavní navigace

bauMax převezme jiný investor. S reklamací či dárkovým kuponem si pospěšte

Gabriela Hájková

Síť hobbymarketů baMax převezme jiný investor, který bude na pobočkách opět provozovat hobbymarket. Informace je zveřejněna na webu bauMax s tím, že po tomto převzetí zůstane v daných regionech s pobočkou i nadále v provozu prodejna pro kutily.

Prodejny bauMax Brno, Jihlava, Liberec, Ostrava – Rudná ul., Přerov a Zlín budou otevřeny do konce října 2015 obvyklým způsobem. Od 4. září už se zde ale neposkytují služby 3D sanita, 3D zahrada, Půjčovna nářadí, Montážní servis a Míchání barev. Do 31. 10. se bude s omezením poskytovat služba Řezání dřeva.

Jakékoliv reklamace je na těchto pobočkách možné řešit do konce října 2015.

Prodejny bauMax České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Karlovy Vary, Kladno, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Ostrava – Novoveská ul., Pardubice, Plzeň, Praha 5, Praha-Letňany, Praha-Michle, Tábor, Ústí nad Labem a Znojmo budou otevřené do 30. listopadu 2015 obvyklým způsobem. Do tohoto data je nutné řešit i reklamace.

Od 4. 9. 2015 už se také zákazníkům nebudou načítat za nákupy body na bauMax kartu a na MAX kartu a dochází k ukončení poskytování služeb pro bauMax kartu a MAX kartu.

bauMax poukázky je nutné uplatnit nejpozději do konce října 2015.

Našli jste v článku chybu?