Hlavní navigace

bauMax převezme jiný investor. S reklamací či dárkovým kuponem si pospěšte

Sdílet

Gabriela Hájková 16. 9. 2015

Síť hobbymarketů baMax převezme jiný investor, který bude na pobočkách opět provozovat hobbymarket. Informace je zveřejněna na webu bauMax s tím, že po tomto převzetí zůstane v daných regionech s pobočkou i nadále v provozu prodejna pro kutily.

Prodejny bauMax Brno, Jihlava, Liberec, Ostrava – Rudná ul., Přerov a Zlín budou otevřeny do konce října 2015 obvyklým způsobem. Od 4. září už se zde ale neposkytují služby 3D sanita, 3D zahrada, Půjčovna nářadí, Montážní servis a Míchání barev. Do 31. 10. se bude s omezením poskytovat služba Řezání dřeva.

Jakékoliv reklamace je na těchto pobočkách možné řešit do konce října 2015.

Prodejny bauMax České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Karlovy Vary, Kladno, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Ostrava – Novoveská ul., Pardubice, Plzeň, Praha 5, Praha-Letňany, Praha-Michle, Tábor, Ústí nad Labem a Znojmo budou otevřené do 30. listopadu 2015 obvyklým způsobem. Do tohoto data je nutné řešit i reklamace.

Od 4. 9. 2015 už se také zákazníkům nebudou načítat za nákupy body na bauMax kartu a na MAX kartu a dochází k ukončení poskytování služeb pro bauMax kartu a MAX kartu.

bauMax poukázky je nutné uplatnit nejpozději do konce října 2015.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).