Hlavní navigace

Banky přicházejí před Vánoci s novými úvěry, sjednáte je rychleji

Sdílet

Jiří Hovorka 3. 12. 2009

UniCredit Bank přišla v předvánočním období s novým úvěrovým produktem. Jedná se o obratový spotřebitelský úvěr, který je určen klientům s minimálně šesti měsíční historií u této banky. Maximální výše úvěru je 200 tisíc Kč a klienti k jeho získání nemusí prokazovat výši svých příjmů ani účel úvěru. Výhodou úvěru je i možnost jeho předčasného bezplatného splacení.

Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý – stačí jedna návštěva klienta v bance a podpis jednoho dokumentu. Je-li vše v pořádku, má klient ještě tentýž den nebo nejpozději následující den peníze k dispozici na svém běžném účtu, říká k novému úvěru ředitel Segmentového a produktového řízení retailového bankovnictví UniCredit Bank Tomáš Drábek.

K novému produktu připravila banka také akční nabídku. Do konce března 2010 mohou klienti obratový spotřebitelský úvěr získat se zvýhodněnou úrokovou sazbou 12 % p.a. Ta bude klientům garantována po celou dobu splácení úvěru.

Podobný produkt nabízí již od listopadu ČSOB. Její půjčku „na otočku“ můžete do konce tohoto roku získat s možností bezplatného předčasného splacení.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).