Hlavní navigace

Balíky můžete posílat přes Balíkovnu po celý duben jen za 30 Kč

Sdílet

pošta, balík, balíček, zásilka, doručení, doručování, logistika Autor: Depositphotos

Pokud budete v průběhu dubna chtít poslat balík, můžete využít akce, kterou nyní spustila Česká pošta pod hlavičkou své značky Balíkovna. Celý měsíc vás bude zaslání balíku stát pouze 30 Kč, a to po celé republice.

Abyste mohli tuto nabídku využít, musíte si stáhnout do svého telefonu mobilní aplikaci Balíkovny a zaregistrovat se. To můžete učinit i na webových stránkách Balíkovny v sekci Moje Balíkovna. Akci však mohou využít i stávající klienti.

Tuto speciální nabídku jsme připravili jako poděkování našim stávajícím zákazníkům a zároveň jako pozvání pro nové zájemce vyzkoušet tuto službu, říká ředitel Balíkovny Lukáš Rampas. Balíkovna na adresu je poměrně novou službou a my chceme, aby si ji zákazníci měli možnost vyzkoušet, dodává.

Cenu 30 Kč zaplatíte i v případě, pokud využíváte platbu na dobírku. Počet odeslaných balíků není nijak limitován. Každá zásilka však musí být poslaná individuálně a prostřednictvím mobilní nebo webové aplikace Balíkovny.

Od počátku března 2024 Balíkovna nově umožňuje posílat balíky také prostřednictvím OX Pointů, které fungují nonstop. 

Postup pro odeslání je stejný jako případě odesílání přes Alza Boxy. Pro odeslání si vytisknete adresní štítek, nalepíte na balík a načtete ho. Po otevření schránky ho jednoduše vložíte dovnitř. Vybrané boxy OX Point jsou navíc vybaveny tiskárnou adresních štítků, což značně zjednodušuje celkový proces. Štítek si totiž vytisknete v samostatném boxu, zatím je však počet OX boxů s tiskárnou omezen, protože jsou v testovacím provozu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).