Spočítejte si...

Zavřít

AXA Bank spouští pilotní prodej hypoték

AXA Bank vstupuje na trh hypoték, které v pilotním provozu začne nabízet na pobočkách v Praze a středních Čechách. Postupně pak bude nabídku rozšiřovat i v ostatních krajích.

Ze zprávy banky vyplývá, že by měla nabídnout garantované úrokové sazby: AXA Bank poskytne úrokovou sazbu všem zájemcům o hypotéku, každému bez rozdílu a bez dodatečných podmínek. Klienti, kteří využijí komplexní nabídky finančního zajištění od skupiny AXA, navíc ušetří 150 Kč na měsíčním poplatku za vedení úvěrového účtu, uvádí zpráva s tím, že banka nabídne i možnost refinancování.  (Finančním zajištění se myslí pojištění schopnosti splácet či pojištění nemovitostí a domácností.)

Hypotéky bude banka nabízet ve výši od 300 tis. Kč do 85 % hodnoty nemovitosti se splatností od 5 do 30 let. Vybrat si budete moci z fixace na tři, pět a deset let.

Zjistit výši dostupného úvěru lze i v případě, že klient nemá vybranou konkrétní nemovitost. Čerpat finanční prostředky ze získaného úvěru lze pak do tří měsíců od podpisu úvěrové smlouvy. Vždy po 12 řádně uhrazených splátkách je možné zaplatit mimořádnou splátku bez poplatku, upřesňuje zpráva banky. 

Žádost o hypotéku je možné vyřídit i online. Za to získáte slevu na poplatku za zpracování. V případě refinancování banka za zpracování žádosti poplatek neúčtuje vůbec.

Příklady úrokových sazeb

Délka fixace    Úroková sazba
3 roky                 3,55 % p.a.
5 let                     3,65 % p.a.
10 let                   4,09 % p.a.

U podílových fondů hrály prim akcie a dluhopisy Ministr Kuba: Obnovitelné zdroje vyhánějí výrobu z Česka mimo Evropu        
Ondřej
Ondřej (neregistrovaný) 194.228.204.---
8. 11. 2012 11:21 Nový

Dobrá nabídka od AXA Bank

Tak jsem se díval na nabídku AXA a vidím, že už nabízí garantovaný úrok 3,09 pro 5 letou fixaci. Žádný od…Dokonce s možností nějakých dalších slev na úroku.
Prošel jsem dost Bank a celková výše úroku pak byla vždy vyšší než to co mi posílali v nabídkách.
Jdu do AXY.
M.