Hlavní navigace

ATLANTIK představil svoji strategii na rok 2008

Sdílet

Redakce 13. 12. 2007

Stále zkušenější investoři a rostoucí zájem o obchodování na zahraničních trzích. Takové jsou hlavní trendy v oblasti investování. Česká finanční skupina ATLANTIK proto v příštím roce možnosti českých investorů nebývale rozšíří. Připravuje otevření dalších světových trhů a nově nabízí i vysoce sofistikované produkty pro zkušené investory.

I v príštím roce mohou Češi s ATLANTIKEM investovat na 104 světových trzích. Investoři, kteří se rozhodnou své peníze svěřit asijským trhům, se mohou podle prognóz těšit ze silného růstu ekonomiky a zisku nebo dobrých makroekonomických ukazatelů. Drobní investoři, kteří nechtějí nechávat své peníze nevyužité na bankovním účtu, nebo nemohou správě svého portfolia věnovat příliš mnoho času, se mohou těšit na atraktivní fondy. Zcela nové možnosti investování ATLANTIK otevírá vysoce náročným klientům, kteří vyžadují sofistikované produkty, jako jsou například speciální fondy ATLANTIK Advanced Solutions registrované na Maltě.

Společnosti ATLANTIK FT se za první tři čtvrtletí letošního roku počet zaregistrovaných investorů zvýšil o 164 procent, přičemž meziroční nárůst oproti září roku 2006 činil plných 300 procent.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).