Hlavní navigace

Air Bank začala refinancovat půjčky

Gabriela Hájková

Air Bank o víkendu spustila službu refinancování půjček. Klientům, kteří sem převedou své půjčky, slibuje nižší úrokovou sazbu a při řádném splácení také zkrácení doby splatnosti. Banka se totiž chystá, stejně jako u svých klasických úvěrů, odměňovat klienty za včasné splácení.

Každému dobře splácejícímu klientovi budeme u převedené půjčky garantovat sazbu 8,9 % a RPSN 9,28 %, kterou získá odpuštěním několika posledních splátek. Jen včasným splácením si tak svou půjčky převedenou z jiné banky zkrátí o několik splátek, uvedl Michal Strcula, ředitel retailového bankovnictví v Air Bank.

Nová služba je určena pro nové i stávající klienty. Převádět je možné účelové i neúčelové spotřebitelské úvěry, které nejsou zajištěné movitou či nemovitou věcí. Služba nelze využít pro refinancování hypoték a leasingu a ani kontokorentů či kreditních karet. Převádět je možné půjčky do výše 400 tis. Kč s dobou splácení od 6 do 96 měsíců. Banka v souvislosti s touto službou neúčtuje žádné poplatky a umožňuji ji vyřídit online.

Air Bank nyní uvažuje o spuštění konsolidace půjček (slučování více půjček), hypoték a kreditních karet.

Našli jste v článku chybu?