Spočítejte si...

Zavřít

Air Bank opět snížila úrok na spořicím účtu

Mluvčí Air Bank dnes oznámil, že dochází ke snížení úroku u spořicího účtu TOP3 garance z 2,4 % na 2,1 %. Banka krok zdůvodnila třemi poklesy základní sazby České národní banky v minulém roce. 

Zároveň ale upozornila, že stále dodržuje TOP3 garanci, prostřednictvím které banka slibuje mít maximálně třetí nejhorší zhodnocení na spořicím účtu. 

ČNB možná zasáhne do kurzu koruny, chce vyšší inflaci Benzín začal zdražovat, připlatíme si i v budoucnu        
Kongoriver
Kongoriver (neregistrovaný) ---.capitol.cz
10. 1. 2013 15:21 Nový

tak banky vzdy davaji "lakaci" sazby ta na pul roku

celé vlákno

takze se to dalo cekat ... Ale vicemene je to jedno. Sporeni je porad pod inflaci, takze nejake velke penize na sporaku beztak nema smysl mit. A tech par desitek/par stovek tisic z toho zadne velke uroky nejsou. Manzelka ma na sporaku 450 tisic a dostava mesicne asi 700 korun na urocich, nenecha si vymluvit ze ty penize ji prodelavaji a ztraci hodnotu, vidi ze ji pribylo 7 stovek a ma pocit ze ma vic :-) jednak nominalne za 700 dneska koupite naprosty prd a realne samozrejme prodelavate diky inflaci.

miki
miki (neregistrovaný) 195.47.13.---
10. 1. 2013 16:07 Nový

Re: tak banky vzdy davaji "lakaci" sazby ta na pul roku

celé vlákno

Njn, a do čeho byste to chtěl dneska vrazit? Nějakou tu roční rezervu si musíte nechat v rychle dostupných prostředcích a zbytek? Akcie jdou dolů, nemovitosti taky, pronájmy s dnešní platební morálkou taky nic moc....

James
James (neregistrovaný) ---.86.broadband.iol.cz
11. 1. 2013 11:56 Nový

Re: tak banky vzdy davaji "lakaci" sazby ta na pul roku

celé vlákno

Výhodné to není, ale všechny banky mají plus mínus stejný úrok, takže kam jinak dát peníze, aby si minimálně držely svojí cenu?

Miroslav Havlíček aura:10

„maximálně třetí nejhorší zhodnocení"

celé vlákno

Nemá to náhodou být „minimálně třetí nejlepší zhodnocení"? Takhle to totiž vypadá, jako by se Air Bank zavázala, že nikdy nebude lepší než třetí od konce. ;-)

ZeeZ
ZeeZ (neregistrovaný) 109.205.76.---
11. 1. 2013 8:46 Nový

Re: „maximálně třetí nejhorší zhodnocení"

celé vlákno

Jo, pro nekoho je to peklo, ujasnit si jednu jednoduchou podminku. Kam se hrabe vysokoskolska matematika, pripadne logika.

MMM
MMM (neregistrovaný) 195.47.24.---
21. 1. 2013 10:24 Nový

Re: Air Bank opět snížila úrok na spořicím účtu

Si to po sobě proboha aspoň přečtěte - kolik myslíte, že byste ulovila klientů na benefit "Slibujeme, že budeme maximálně třetí NEJHORŠÍ na trhu"? Vás bych chtěl mít jako marketingovou ředitelku :-D

mafuka
mafuka (neregistrovaný) ---.208.broadband6.iol.cz
13. 3. 2013 18:44 Nový

Top3 garance znamená vždy o minimum lepší nebo stejný jak čtvrtý

Tak dnes došla informace o dalším snížení úroků od 19.3. A z oznámení i historie vyplývá, že nechtějí být pokud možno ani první ani druzí, ale pokud možno vždy třetí.