Spočítejte si...

Zavřít

Air Bank a ČSOB přicházejí s novou aplikací pro chytrá zařízení

Air Bank představila mobilní aplikaci pro Android a vylepšila verzi pro iPhone.

Air Bank spustila mobilní aplikaci pro Android, vylepšila i verzi pro iPhone. Aplikace pro Android, která je bezplatně ke stažení na Google Play, umožňuje například zadávání plateb (i přes QR kód), najít rychlý přehled o zůstatku či kurzovní lístek, schvalování chytrého inkasa, vytváření kódů pro výběr na terminálech Sazky nebo vyhledávání nejbližších poboček a bankomatů

Aplikace pro iPhone by měla být nově rychlejší a uživatelsky přívětivější. Přinese také optimalizaci zobrazení pro větší displeje iPhone 5. 

ČSOB zase představila aplikaci ČSOB Finanční trhy pro uživatele chytrých telefonů a tabletů. Najdete zde rychle ekonomické informace, analýzy, vybraná data o dění v ekonomice i na domácích i zahraničních trzích. 

Aplikace je určena pro telefony se systémem Android, pro iPhone a iPad a umožňuje také zobrazovat data v off-line režimu, tedy například v metru nebo jinde, kde není internetový signál.

Aplikaci si lze bezplatně stáhnout z Google Play zde nebo AppStore. 

Ropné státy se bojí plynu z břidlice Firmy v průmyslu propustí desítky tisíc zaměstnanců        
Lukáš Blecha aura:51

Konečně

celé vlákno

Vynikající a svěží! Na tuhle aplikaci jsem čekal a vlastně to byl hlavní důvod, proč jsem zatím nepřešel od Fio k AirBance s hlavním transakčním účtem.

Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz
12. 7. 2013 21:12 Nový

Re: Konečně

celé vlákno

Hm, v čem by sis s tím přechodem pomohl?

Lukáš Blecha aura:51

Re: Konečně

celé vlákno

Jen maličkostí, FIO nepodporuje na běžné debetce zdarma vyšší denní limit, než 50.000,- Kč a je mi ta banka tak nějak sympatičtější... Zatím sice zůstávám u FIO a zkusím na pobočce vyjednat individuální limit na kartě, pokud to neschválí, tak se asi přesunu... Také se dá u AB měnit limit bezkontaktních plateb. Příjemná je i volba "změnit dočasně limit". Jinak jsem s FIO naprosto spokojen.

Méďa Béďa
Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz
12. 7. 2013 21:30 Nový

To mně ho teda vyndej...

celé vlákno

Teď jsem kouknul na Google Play a nevím, zda sním či bdím. Perfektní Smartbanking FIO 0,96 MB, mobilní bankovnictví Air Bank 25,57 MB??? To snad bude umět i vařit kafe a poskytovat sexuální služby???

Nevím, jestli se mám vůbec snažit to instalovat, protože už teď cítím v kostech, že to bude absolutní srágora.

Lukáš Blecha aura:51

Re: To mně ho teda vyndej...

celé vlákno

A víš, že je mi to absolutně jedno, zda má aplikace 1 nebo 30 MB? Na S4 běží naprosto svižně obě dvě aplikace, takže mě to netrápí. Prostředí je velice moderní a svižné, jsem překvapen.