Telecom zaplatil pokutu 205 milionů korun

11. 4. 2006

Sdílet

Český Telecom zaplatil do státní pokladny za zneužití dominantního postavení na trhu pokutu 205 milionů korun. O porušení zákona rozhodl už loni Úřad pro ochranu hospodářské soutěže. Jde o druhou nejvyšší pravomocně uloženou pokutu v historii ÚOHS.

Zdroj: ČTK

Našli jste v článku chybu?

Kvíz týdne

Ztraceni v rozpočtu? Pomůžeme vám vyznat se v pojmech
1/11 otázek


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).