Banky zvažují zvýšení poplatků kvůli DPH

6. 2. 2004

Sdílet

Bankovní ústavy mají kvůli lednovým přesunům v sazbách daně z přidané hodnoty vyšší náklady, řádově o stovky milionů korun. Od ledna platí vyšší daň napřílad za telekomunikace nebo právní a poradenské služby. Banky proto zvažují, že tyto náklady přenesou na klienty a zvednou poplatky za své služby.

Našli jste v článku chybu?

Kvíz týdne

Ztraceni v rozpočtu? Pomůžeme vám vyznat se v pojmech
1/11 otázek


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).