Hlavní navigace

Zvýhodněná nabídka pro klienty Union banky

Sdílet

Několik set důchodců, jejichž účty vede Union banka, dostane během pár dní své důchody poštovní poukázkou. Protože však na mnoha místech s sebou doručovatelé nenosí vyšší objemy hotovosti, může se stát, že příjemci budou muset pro výplatu poukázek stejně přijít na poštu.

Aby tuto cestu nemuseli vážit opakovaně, nabízí jim Poštovní spořitelna založení účtu se Seniorem programem přímo na kterékoliv poště. K tomu při založení nového účtu přidává šestiměsíční poplatkové prázdniny. Nabídka poplatkových prázdnin, při nichž klient hradí pouze 12,– Kč měsíčně za užívání Maxkarty, platí až do 21. března pro všechny nově založené účty u Poštovní spořitelny.
Nezávisle na zmíněné dočasné výhodě nabízíme těm, kdo se rozhodnou nechat si poukazovat svůj důchod na účet u Poštovní spořitelny její Senior program s rozsáhlými výhodami a poplatkovými úlevami. Máte-li už u Poštovní spořitelny svůj účet, Senior program je nastavován automaticky, pokud

 – majitel účtu dovršil 55 let věku
 – pravidelně si převádí na účet svůj důchod

Výhody Senior programu spočívají v nižších poplatcích za operace na účtu oproti jiným běžným účtům. Například za nejpoužívanější operace v Senior programu Poštovní spořitelny zaplatíte:

vklad na účet – zdarma
výběr na obchodním místě 6 Kč
výběr z bankomatu ČSOB 5 Kč
převod peněz v rámci ČSOB 2 Kč
převod peněz do jiné banky 4 Kč
vedení účtu včetně zasílání
výpisu (po uplynutí poplatkových prázdnin) 15 Kč
vedení Maxkarty 12 Kč

Milan Tománek
výkonný ředitel
Komunikace a vztahy k investorům ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).