Hlavní navigace

Změny ve vedení DIRECT Pojišťovny

[Tisková zpráva] Roman Wojdyla se stal komerčním ředitelem a Roman Fink finančním ředitelem společnosti DIRECT Pojišťovna.

Sdílet

Komerčním ředitelem DIRECT Pojišťovny byl jmenován dosavadní finanční ředitel Roman Wojdyla. V nové pozici bude odpovědný za řízení všech prodejních kanálů pojišťovny.

Novým finančním ředitelem DIRECT Pojišťovny se stal Roman Fink, který v DIRECTu doposud pracoval jako manažer finančního řízení. Na pozici finančního ředitele bude odpovědný za komplexní finanční řízení společnosti.

Roman Wojdyla (*1973) zastával v DIRECT Pojišťovně od května 2008 funkci finančního ředitele. Do DIRECTu přišel z pozice finančního ředitele a člena představenstva španělské pobočky GE Money. Roman Wojdyla vystudoval Strojní fakultu ČVUT, obor Ekonomie a řízení strojírenského podniku. Hovoří plynně anglicky, mezi jeho koníčky patří sport, standardní tance a letectví. Je ženatý a má dvě děti.

Roman Fink (*1978) zastával v DIRECT Pojišťovně od července 2007 pozici manažera finančního řízení. Před příchodem do DIRECTu působil čtyři roky ve společnosti Ernst & Young Audit & Advisory, kde se věnoval projektům převážně pro klienty z finanční sféry. Roman Fink vystudoval VŠE v Praze a je členem ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Hovoří plynně anglicky, mezi jeho koníčky patří divadlo a sport, zejména fotbal, tenis a cyklistika.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).