Hlavní navigace

Změna adresy SIS Bohumín

Spotřebitelské informační centrum v Bohumíně je nestarší mezi šestnácti SIC SOS - Sdružení obrany spotřebitelů po celé republice. Jeho pracovníci vyřídili za uplynulá léta stovky spotřebitelských podnětů. Od dnešního dne pracuje SIC Bohumín v nových prostorách.

Sdílet

Nová adresa SIC Bohumín je Čáslavská 1067, což je poblíž Náměstí Budoucnosti. Telefonní spojení je 596 018 012. V provozu bude každé pondělí od 9 do 12 hodin a ve čtvrtek od 15 do 17 hodin a vchod do poradny je z paláce Charita.

Spotřebitelé si jistě do nové poradny najdou cestu, protože jen za první pololetí letošního roku jich přišlo pro radu 640. Celostátně se na SOS obrátilo se svými podněty ať v osobních poradnách, tak elektronicky či na poradenské lince za stejné období téměř 26 000 spotřebitelů.

SOS provozuje síť osobních poraden už dlouhá léta, nyní je jich po celé republice šestnáct, z toho dvě výjezdní. Na tyto poradny se spotřebitelé obracejí většinou ve složitějších případech, které je obtížné řešit telefonickou linkou SOS 900 08 08 08 (8 Kč/min) nebo na www.spotrebitele.info/poradna. Jde většinou o posouzení smluv, případně dalších dokumentů spojených s reklamací. V těchto případech je kontakt v osobní poradně nezastupitelný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).