Hlavní navigace

Zlatá rybka od mBank – kreditní karta na míru

mBank vstupuje do roku 2009 s další novinkou – na trh přivádí kreditní kartu s neobyčejnými parametry. Vydání a vedení karty od 0 Kč, úrok už od 14, 8% a bezúročné období až 54 dnů!

Sdílet

Klient dostane na výběr hned z několika variant karty. Pro toho, kdo ví, že si půjčuje na delší dobu, bude rozhodující výše úroku, kdo zas využívá jenom bezúročné období, ten ocení nulové poplatky. Většina bank rozděluje kreditky jen na klasické a zlaté. mBank jde dál, říká Radko Šindrbal, produktový manažer mBank.

Mezi standardní a zlatou kartou si samozřejmě můžou vybrat i majitelé mKreditek. Visa Classic nabízí od 20 do 150 tisíc, Visa Gold až půl milionu. Obě karty jsou embosované a mají čip.

Ani splácení půjčených peněz nebolí – máme nejnižší minimální splátky na trhu. Majitelům mKreditek bude stačit padesátikoruna měsíčně, dodává Radko Šindrbal.

S mKreditkou může „ježíšek“ nadělovat i po vánocích, celý rok. Ke každé kartě lze získat ještě dvě dodatkové, třeba pro děti, všechny karty jsou pak napojené na jeden úvěrový limit.

Výhody kreditní karty mBank:

  • Varianta karty dle vlastních potřeb
  • od 0 Kč za vydání a vedení karty
  • bezúročné období až 54 dní
  • úroková sazba od 14,8 % p. a.
  • minimální měsíční splátka pouze 3 % (min. 50 Kč)
  • plný přehled kdykoliv díky Internetovému bankovnictví

Kompletní informace najdete na http://www.mbank.cz/…i/mkreditky/#…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).