Hlavní navigace

Zlatá Převratná hypotéka stále s variabilní sazbou od 2,5 %

[Tisková zpráva] UniCredit Bank ponechává nadále u Převratné hypotéky, která byla dnes oceněna Zlatou korunou za nejlepší hypoteční úvěr v ČR, historicky nejnižší variabilní sazbu od 2,5 % p.a. UniCredit Bank se rozhodla díky mimořádnému úspěchu této hypotéky u klientů prodloužit zatím do odvolání akci, která měla původně trvat do konce května. Od 1. června 2011 navíc platí sazba od 2,5 % p.a. nově také na nerezidenční nemovitosti (chaty, chalupy, nemovitosti k pronájmu).

Sdílet

„Velmi nás těší, že si Převratná hypotéka s variabilní úrokovou sazbou udržela více než rok u našich klientů zcela mimořádný zájem. Již od uvedení na trh bylo zřejmé, že UniCredit Bank přichází na český trh s inovativním produktem v retailovém bankovnictví, který vyplnil mezery na zdejším trhu v oblasti nabídky hypotečních produktů. Tak výrazný úspěch a zájem ze strany klientů potvrzuje, že právě tento typ produktu na trhu chyběl,“ uvedl Paolo Iannone, místopředseda představenstva a obchodní ředitel UniCredit Bank.

UniCredit Bank svou nabídkou přispěla k oživení hypotečního trhu v České republice. Přibližně polovina klientů banky žádajících o hypoteční úvěr dává přednost Převratné hypotéce s variabilní úrokovou sazbou. Významný podíl na celkovém objemu nových hypoték má také druhý oceněný produkt v anketě Zlatá koruna Hypoteční úvěr Flexi s úrokovou sazbou od 3,86 % p.a. „Jsme rádi, že naši nabídku oceňuje nejen široká veřejnost, ale také odborná porota. Klienti na Převratné hypotéce pozitivně hodnotí nejen velmi nízký úrok, ale také transparentnost a možnost kdykoliv přejít na hypotéku s fixní úrokovou sazbou. V případě Hypotečního úvěru Flexi je to možnost předčasného splacení úvěru kdykoli bez sankčního poplatku,“ dodal Tomáš Drábek, ředitel řízení segmentu retailového bankovnictví UniCredit Bank.

Od 1. června platí sazba od 2,5 % p.a. také na nerezidenční nemovitosti. Pro klienty UniCredit Bank to znamená, že od června je možné získat hypotéku na koupi chaty, chalupy nebo nemovitosti určené k pronájmu za stejnou úrokovou sazbu jak hypotéku na bydlení, tj. od 2,5 % p.a.

Charakteristika oceněných produktů UniCredit Bank v soutěži o nejlepší finanční produkty Zlatá koruna 2011:

Zlatá koruna

UniCredit Bank, Převratná hypotéka

Výhodami Převratné hypotéky od UniCredit Bank s variabilní úrokovou sazbou od 2,5 % p.a. je dnes výrazně nižší splátka než u fixní hypotéky a pevná složka úrokové sazby je garantována po celou dobu splácení úvěru, navíc klienti mohou přejít na fixní sazbu hypotečních úvěrů kdykoliv bez jakýchkoliv dalších poplatků. Sazbu 2,5 % p.a. dostane u Převratné hypotéky každý klient s aktivně využívaným osobním účtem u UniCredit Bank a úvěrovým pojištěním. Úroková sazba Převratné hypotéky je odvozena od jednoměsíční úrokové sazby na mezibankovním trhu 1M PRIBOR. Hlavní předností Převratné hypotéky je naprostá transparentnost a jednoduchost. Klienti mají rovněž možnost předčasného splacení jakékoliv částky z hypotečního úvěru kdykoliv za pevně daný poplatek 1 % a garantovanou flexibilitu při čerpání. Jakékoliv zpoždění nebo nedočerpání úvěru je totiž zdarma.

Bronzová koruna

UniCredit Bank, Hypoteční úvěr FLEXI

Unikátním parametrem úvěru je možnost předčasného splacení kdykoliv bez sankčního poplatku. Klienti si mohou půjčit až 100 % hodnoty zastavené nemovitosti, zvolit fixaci úrokové sazby od 1 do 20 let a využít možnosti splácet úvěr až 30 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).