Hlavní navigace

Zlatá a bronzová koruna pro stavební spořitelnu Wüstenrot

Stavební spořitelna Wüstenrot nominovala do letošního již 5. ročníku prestižní soutěže o nejlepší finanční produkty Accenture Zlatá koruna dva ze svých úvěrů – osvědčený úvěrový program REVIT plus a nový překlenovací úvěr DRUŽSTEVNÍ BYT. V konečném hodnocení je odborníci z Finanční akademie zařadili na první a třetí místo. Úvěrový program REVIT plus určený na financování oprav, rekonstrukcí a modernizací bytových domů se stal absolutním vítězem soutěže a byl oceněn Zlatou korunou. Úvěru DRUŽSTEVNÍ BYT, s jehož pomocí může klient stavební spořitelny financovat pořízení družstevního bydlení, patří 3. místo a Bronzová koruna. O kvalitě produktů stavební spořitelny Wüstenrot svědčí nejen zájem klientů , ale i skutečnost, že v pětileté historii soutěže Zlatá koruna je se ziskem 5 umístění jednou ze dvou nejúspěšnějších stavebních spořitelen.

Sdílet

Program REVIT plus


Díky programu REVIT plus se ve sféře financování oprav a rekonstrukcí bytových domů stavební spořitelna Wüstenrot stala mezi stavebními spořitelnami absolutní jedničkou a v rámci celého bankovního sektoru patří mezi 3 největší poskytovatele úvěrů na tyto účely.

REVIT plus je určený pro právnické osoby a využilo ho již téměř 1400 bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek. Na financování oprav a rekonstrukcí bytových domů poskytla stavební spořitelna Wüstenrot úvěry za více než 4,5 miliardy korun.

Program REVIT plus navíc umožňuje obyvatelům bytových domů využít zvýhodněný individuální úvěr na rekonstrukci bytu. Poslední úpravou tohoto programu bylo jeho rozšíření o pojištění bytového domu.

Nový úvěr


Novinkou v úvěrové nabídce Wüstenrotu je druhý oceněný produkt – překlenovací úvěr DRUŽSTEVNÍ BYT. Úvěr je určen na pořízení družstevního bytu, tj. např. na úhradu vyrovnání za převod členských práv a povinností. Je poskytován do výše až 2 mil. Kč bez zajištění zástavou nemovitosti. Do částky 1 milionu korun vystačí žadatel dokonce jen s 1 ručitelem.

Podmínkou poskytnutí úvěru je 1 rok stavebního spoření u kterékoliv stavební spořitelny. Pro poskytnutí úvěru nevyžaduje Wüstenrot žádný počáteční vklad.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).