Hlavní navigace

Živnostenská banka prodlužuje nabídku hypoték za výhodné sazby do konce roku

Živnostenská banka prodlužuje nabídku hypotéčních úvěrů za zvýhodněných podmínek až do konce roku 2004. V rámci kampaně označené „Doprovodíme Vás domů“ poskytuje hypotéku s jednoletou fixací za pevnou sazbu 3,00 % p.a.. U pětileté fixace činí pevná sazba 4,65 % p.a., což je stále nejnižší garantovaná sazba na trhu. Dosud platné sazby banka garantuje do 31. 12. 2004 také u ostatních fixací.

Sdílet

Výrazný nárůst zájmu klientů o zvýhodněné hypotéky Živnostenské banky v rámci podzimní kampaně a pozitivní vývoj úrokových sazeb na mezibankovním trhu nás vedl k rozhodnutí současnou nabídku prodloužit. Chceme dát možnost využít této výhodné příležitosti také těm klientům, kteří by hypotéku rádi uzavřeli ještě do konce roku, řekla Helena Suchánková, ředitelka odboru řízení segmentů.

Od počátku září, kdy Živnostenská banka zavedla nové podmínky pro poskytování hypoték, se zvýšil objem poskytnutých hypoték o 40 procent a počet poskytnutých hypoték o 43 procent. Nejčastěji využívanou fixací je jednoletá fixace, průměrná délka splatnosti činí 17 let, průměrná výše hypotéky dosáhla 2,1 miliónu Kč.

Prodloužená nabídka platí pro všechny klienty, kteří si do 31. prosince zřídí jeden z balíčků Osobní Menu a splní běžné podmínky spojené s přidělením hypotéky. Živnostenská banka rovněž zrušila veškeré poplatky spojené s vedením a správou úvěrového účtu, jeho provoz tak bude pro klienta zcela ZDARMA, a to po celou dobu trvání hypotéky. Poplatek za zpracování úvěru činí 0,9 % z objemu úvěru. Při zřízení balíčku Osobní Menu klient získá ze zpracovatelského poplatku slevu ve výši 1.000 Kč. Předčasné splacení hypotečního úvěru při skončení 3,5 a 10leté fixace je zdarma.

Úrokové sazby platné do 31. prosince 2004(platí pro hypotéky STANDARD, BENEFIT, EXCLUSIVE)
Doba fixace Úroková sazba
1 rok 3,00 %
3 roky 4,39 %
5 let 4,65 %
10 let 6,60 %

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).