Hlavní navigace

Živnostenská banka nabízí hypotéku s pětiletou fixací za nejnižší garantovanou sazbu na trhu

Živnostenská banka přistoupila s platností od 27. října k dalšímu snížení úrokových sazeb u hypoték na bydlení. Klienty nejčastěji využívanou sazbu s pětiletým fixačním obdobím snížila na 4,65 % p.a., což je nyní nejlepší garantovaná sazba na trhu. U milionové hypotéky představuje snížení sazby u pětileté fixace měsíční úsporu 180 Kč. Na milionovou hypotéku přitom může dosáhnout žadatel, který nemá žádné další finanční závazky a jehož čistý příjem dosahuje alespoň 17 tisíc Kč měsíčně.

Sdílet

Rozhodli jsme se všem zájemcům o vlastní bydlení učinit transparentní a korektní nabídku, která se na trhu zřejmě nebude hned tak opakovat. U fixací, které klienti nejčastěji používají, jde v kombinaci s dalšími podmínkami banky o jednu z nejvýhodnějších nabídek na trhu, uvedl předseda představenstva a generální ředitel Živnostenské banky Jiří Kunert.

Současně se snížením sazeb u 5tileté fixace banka snižuje sazbu u fixace na 3 roky, a to na 4,39 % p.a.. Všechny vyhlášené sazby jsou garantované, nejedná se tedy o sazby „od“.

Nabídka platí pro všechny klienty, kteří požádají o hypotéku do 30. listopadu, zřídí si jeden z balíčků Osobní Menu a splní běžné podmínky spojené s přidělením hypotéky. Živnostenská banka rovněž zrušila veškeré poplatky spojené s vedením a správou úvěrového účtu, jeho provoz tak bude pro klienta zcela zdarma, a to po celou dobu trvání hypotéky. Poplatek za zpracování úvěru činí 0,9 % z objemu úvěru. Při zřízení balíčku Osobní Menu klient získá ze zpracovatelského poplatku slevu ve výši 1.000 Kč. Předčasné splacení hypotečního úvěru při skončení 3, 5 a 10leté fixace je zdarma.

Úrokové sazby platné od 27. října 2004(platí pro hypotéky STANDARD, BENEFIT, EXCLUSIVE)
Doba fixace Úroková sazba
1 rok 3,00 %
3 roky 4,39 %
5 let 4,65 %
10 let 6,60 %

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).