Hlavní navigace

Klienti Komerční pojišťovny získají za rok 2008 zhodnocení prostředků až 3,5 %

Přes nepříznivý vývoj na finančních trzích připíše Komerční pojišťovna svým klientům za rok 2008 velmi zajímavá zhodnocení. V závislosti na typu pojistného produktu získají klienti zhodnocení 2,4 až 3,5 %.

Sdílet

Díky úspěšné investiční strategii a silnému zázemí skupiny Komerční banky patří Komerční pojišťovna k nejlépe hospodařícím pojišťovnám na českém trhu.

Již šestým rokem dosahujeme velmi stabilních finančních výsledků a dokazujeme našim klientům, že životní pojištění představuje i nadále velmi vhodnou kombinaci zajištění rodiny a zhodnocování volných finančních prostředků, uvedl Lukáš Fridrich, ředitel pro marketing Komerční pojišťovny.

Jedním z nejoblíbenějších produktů roku 2008 se stalo pojištění Vital Invest. Klientům umožňuje zvolit čisté investování, pokud chtějí pouze zhodnotit své vklady. Další možností je kombinovat investování a pojištění, a to podle libovolně zvoleného poměru, který je možné kdykoliv změnit.

V rámci investiční složky pojištění mohou klienti volit investiční strategii, která nejlépe odpovídá jejich potřebám a očekávání. Například při investici do fondu s garantovaným zhodnocením jsme za rok 2008 připsali klientům zhodnocení 3,4 %, doplnil Lukáš Fridrich. Pro rok 2008 i pro rok 2009 zaručuje Fond s garantovaným zhodnocením ve Vitalu Invest minimální zhodnocení 3 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).