Hlavní navigace

Zapojte se do třetího ročníku soutěže „Ideální banka“!

Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) se v letošním roce stal odborným partnerem populární soutěže pod názvem „Ideální banka 21. století“, kterou již třetím rokem vyhlašuje Poštovní spořitelna ve spolupráci s internetovým serverem www.bankovnipoplatky.com. Soutěž je určena pro studenty všech typů škol, kteří zpracují písemnou práci nebo video, které bude vyjadřovat jejich představu o dokonale fungující bance se zaměřením na „nabídku vhodných služeb a produktů“. Autoři nejlepších prací získají zajímavou finanční odměnu a navíc odbornou stáž v Poštovní spořitelně. Podrobnější informace o soutěži naleznete také na www.bivs.cz.

Sdílet

Zkušenosti s předešlými ročníky ukázaly, že pořádání této soutěže přináší nové, neotřelé nápady studentů, které jsou velmi cenným zdrojem inspirace pro zlepšení služeb při jejich uplatnění v praxi. Soutěž je určena pro studenty všech typů škol v České republice a mohou se jí zúčastnit jednotlivci i skupiny. Soutěžní příspěvky zaslané na výše uvedenou emailovou adresu mají mít charakter písemné práce ve formě úvahy. Nově lze zasílat krátká videa ve snadno spustitelném a ovladatelném formátu.

Soutěžící jsou v letošním ročníku motivováni za své nové nápady cenami v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Soutěž probíhající ve dvou kolech je rozdělena do třech kategorií, a to „nejlepší práce“, „nejlepší nápad“ a nově „nejlepší video“. Do druhého kola postoupí 20 nejlépe hodnocených příspěvků, které vyberou zástupci serveru www.bankovnipoplatky.com, BIVŠ, spolupracujících vysokých škol a Poštovní spořitelny. Při hodnocení obdržených pracích se porota zaměří především na originalitu předloženého námětu bez ohledu na jeho ekonomickou životaschopnost. Pro kategorii „nejlepší práce“ se pak bude posuzovat soulad tří základních aspektů – originalita, realizovatelnost a celkový dojem. Zájemci mohou posílat své práce do 15. prosince 2009 na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.com. Závěrečné vyhodnocení obdržených prací a videí proběhne 15. ledna 2010.

„Velice rádi aktivně participujeme na podobných soutěžích a sami je nabízíme našim studentům, protože je to pro ně příležitost, jak vyjádřit svůj názor, zúročit své znalosti a dovednosti a je zde prostor pro kreativitu. Navíc finanční odměna je pro každého studenta jistě zajímavou motivací a odborná stáž může být startem pro jeho úspěšnou profesní kariéru. Věříme, že se naši studenti umístí na prvních místech celkového hodnocení a budeme výsledky soutěže netrpělivě sledovat,“ komentuje Ing. Jiří Rotschedl, vedoucí marketingového oddělení BIVŠ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).