Hlavní navigace

Zaměstnanci ČSOB již potřetí kopali za dobrou věc

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 8. září se ČSOB zúčastnila již třetího benefičního turnaje v malé kopané na podporu Domova Sue Ryder.

Stejně jako v předchozích letech do této akce zapojila také zaměstnance, kteří vytvořili speciální fotbalový tým, který se probojoval až do čtvrtfinále. I když tým ČSOB nevyhrál, pomohl získat další finance na provoz Domova Sue Ryder pro seniory. Celkový výtěžek z letošního ročníku turnaje činí 862 563 Kč.

Třetího ročníku benefičního turnaje v malé kopané s názvem Sue Ryder Charity Cup 2011 se zúčastnilo mnoho firem. Jednou z nich byla také ČSOB, která pravidelně podporuje Domov Sue Ryder nejenom finančně, ale také konáním věcných sbírek mezi zaměstnanci. Již potřetí mohli navíc zaměstnanci ČSOB pomoci fotbalem. Výnos z fotbalu bude použit například na financování mezd pečovatelů, kteří se starají o klienty domova.

„Pravidelně se snažíme hledat možnosti, jak zapojit zaměstnance do aktivit společenské odpovědnosti, jelikož to je jedna z našich prioritních aktivit v této oblasti. Například pro zaměstnance organizujeme dobrovolnické dny a pomáháme jim získat peníze pro neziskové organizace, ve kterých se angažují. Fotbalový turnaj pro Domov Sue Ryder je v tomto ohledu velice netradiční a zaměstnanci, kteří se do něj zapojili, ho vítají jako zajímavou možnost, jak přispět na dobrou věc,“ vysvětluje účast banky na tomto turnaji Pavlína Folovská, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.