Hlavní navigace

Záložna CREDITAS slaví 15 let od svého založení - nové pobočky budou otevřeny v Plzni a Pardubicích

[Tisková zpráva] Za 15 let své existence se stala Záložna CREDITAS s 5,3 tisíci klienty a vklady přesahující 2 mld. Kč jednou z největších záložen na trhu. Za celou dobu své existence hospodařila vždy s kladným hospodářským výsledkem.

Sdílet

V současné době má 6 poboček v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Třebíči a Chotěboři, v první polovině roku budou otevřeny další dvě pobočky v Plzni a Pardubicích. Rok od svého otevření slaví zároveň pražská pobočka Záložny CREDITAS, která se co do počtu klientů a výše vkladů stala nejúspěšnější pobočkou. V loňském roce se pobočka v Praze podílela na přírůstku členské základny jednou třetinou.

Záložna CREDITAS vznikla ze spořitelního družstva 1.Třebíčská záložna, které bylo založeno v roce 1996. V roce 2004 byla přejmenována na 1.TZ, družstevní záložna, na začátku roku 2010 byla potom zejména kvůli plánované expanzi přejmenována na Záložnu CREDITAS.

Záložna CREDITAS připravuje pro letošní rok rozšíření služeb a produktů tak, aby byla srovnatelná se standardní bankovní nabídkou, kromě inovovaného internetového bankovnictví nabídne i možnost využívání platebních karet.

„Nejžádanějším produktem začátku letošního roku se jednoznačně stal Spořící účet CREDITAS, který kromě zajímavého úroku 3,5 % nabízí možnost výběru určité části spořených finančních prostředků,“ říká Petr Rasocha, předseda představenstva Záložny CREDITAS.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).