Hlavní navigace

Záložna CREDITAS posiluje - otevřela čtyři nové pobočky

[Tisková zpráva] CREDITAS je nově v Karlových Varech, Opavě, Šumperku a v Hradci Králové

Sdílet

Pobočková síť Záložny CREDITAS se opět rozrůstá. Na přelomu roku otevřela záložna, působící dosud v sedmnácti městech republiky, čtyři nové pobočky. Dvě z nich jsou na Moravě, v Opavě a Šumperku, další v Karlových Varech a nejnověji je nabídka Záložny CREDITAS k dispozici klientům i v Hradci Králové.

V Opavě je nová pobočka v samotném centru města, v Pekařské ulici 2, poblíž Horního náměstí. V Šumperku najdete Záložnu CREDITAS na Hlavní třídě 18, tedy na pěší zóně v těsné blízkosti Divadla Šumperk či Vlastivědného muzea. Karlovarská pobočka je citlivě zasazena na pomezí centra a lázeňské části města – na adrese Bulharská 11, poblíž tržnice a Alžbětiných lázní a také v Hradci Králové je CREDITAS nedaleko centra města, a to na Masarykově náměstí 14.

„Do poloviny roku bychom chtěli pro naše klienty otevřít dalších 8 nových poboček“, říká ředitel Záložny CREDITAS Daniel Skarpíšek.

Na pobočkách mohou klienti zakládat všechny finanční produkty, realizovat platební transakce, vyzvedávat platební karty či zkonzultovat výběr vhodného produktu. Záložna CREDITAS nabízí široké portfolio služeb včetně založení a vedení účtů zdarma. Většinu finančních produktů je možné založit i prostřednictvím internetového bankovnictví či bezplatné telefonní linky, tedy bez osobní návštěvy na některé z poboček. Ve vybraných regionech mohou zájemci navíc využít služeb Mobilního klientského pracovníka, který po domluvě přijede za klienty a založí vkladové produkty na místě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).