Hlavní navigace

Založit nyní svému dítěti Dětskou vkladní knížku u Poštovní spořitelny se vyplatí!

Od počátku června až do konce tohoto roku trvá speciální akce Poštovní spořitelny spojena s produktem Dětská vkladní knížka. V tomto období bude totiž každá 1000. nově založená vkladní knížka odměněna bonusem 10.000,- kč a každá 500. bonusem 1.000,- kč.

Sdílet

Dětská vkladní knížka je určena dětem od narození až do dosažení věku 18 let. Založit ji může vlastně kdokoliv – rodiče, prarodiče apod. Zapotřebí je pouze rodný list dítěte, občanský průkaz zakladatele a minimální vklad 50,– Kč.

Dětská vkladní knížka je úročena velice výhodnou úrokovou sazbou, která je v současné době 2,5% p.a. Kromě bezpečného a výhodného spoření nabízí dětem také členství v klubu Čtyřlístek, který svým malým spořitelům nabízí mnoho výhod – vstupy na hrady a zámky, do můzeí a galerií a mnoho dalšího zdarma nebo se slevou. Kromě tohoto organizuje klub pro děti zábavné akce a soutěže. Na letošní léto byla připravena hra „Chcete vyhrát krásné dárky? Vzhůru na hrady a zámky“ viz. vizuál v příloze této tiskové zprávy Na všechny členy klubu Čtyřlístek čeká navíc každý rok i milý dárek od Poštovní spořitelny.

Ing. Daniela Krůtová
komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).