Hlavní navigace

Zajištěný fond Forte 2 se těší vysokému zájmu klientů

[Tisková zpráva] Komerční banka ve spolupráci s Komerční pojišťovnou nabízí v rámci produktu Vital Invest od 18. ledna 2010 možnost investovat do Zajištěného fondu Forte 2 a získat tak dlouhodobý výnos až 52 %. Na základě vysokého zájmu klientů byla navýšena upisovací hodnota fondu na 1,2 miliardy Kč.

Sdílet

Strategie založená na zajištěném fondu Forte 2 je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí využít výnosový potenciál akciových trhů a zároveň požadují jistotu garantovaného zhodnocení svých prostředků ke dni splatnosti fondu. Nesporně atraktivní je potenciál výnosu až 52 % po 8 letech (s garantovaným výnosem 6,5 % p.a. pro  první dva roky). Navýšením upisovací hodnoty fondu se upisovací období fondu nemění a prodej potrvá do 30. 4. 2010 (nebo do vyprodání fondu).

„Zájem klientů o investici do zajištěného fondu Forte 2 nás velice těší. Atraktivita fondu spočívá nejen v garantovaném výnosu, ale také v možnosti podílet se na výkonnosti koše světových akciových titulů. Nepřehlédnutelnou výhodou je zároveň možnost předčasného splacení fondu s ročním výnosem až 6,5 % p.a. již po třech letech při dosažení stanovených podmínek. Samozřejmostí je také ochrana proti měnovému riziku, neboť negativní dopady posilování české koruny jsou zajištěny a neovlivní výnos portfolia,“ uvedl Radko Belada, vedoucího marketingu Komerční banky pro retailové bankovnictví.

Vital Invest je kombinací investování a životního pojištění. Klient sám určuje, zda bude jeho Vital Invest z větší části pojištěním, nebo formou investice. V rámci pojistné složky nabízí Vital Invest čtyři různé varianty rozsahu pojistné ochrany pro případ úmrtí dle toho, do jaké míry chce klient zajistit sebe a svou rodinu.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).