Hlavní navigace

Zajímavá příležitost k vyššímu zhodnocení úspor v novém Strukturovaný dluhopisu QUATTRO FORTE 2013 od UniCredit Bank

[Tisková zpráva] UniCredit Bank navazuje na dlouhou tradici vydávání Strukturovaných dluhopisů, o které je dlouhodobě vysoký zájem mezi klienty. Nová emise poskytuje plnou záruku za kapitál a zároveň přináší novou příležitost, jelikož reaguje na aktuální téma růstu měn komoditně zaměřených zemí na jedné straně a možné oslabení eura taženého zadluženými zeměmi eurozóny na straně druhé.

Sdílet

UCB Strukturovaný dluhopis QUATTRO FORTE 2013 nabízí možnost 100% participace na růstovém potenciálu koše měn kanadský dolar, australský dolar, ruský rubl a norská koruna proti EUR přibližně v tříletém horizontu a garanci návratnosti 100% nominální hodnoty vkladu při splatnosti.

Proč má nová emise šanci úspěch?

Vývoj po tzv. globální ekonomické krizi v letech 2008 a 2009 obnažil výraznou nevyrovnanost vládních rozpočtů některých rozvinutých ekonomik. Propady příjmů, sociální politika obnášející v mnoha případech velkou výdajovou zátěž, stejně jako dramatické rozpočtové škrty se staly fenoménem nejen velké části Evropy. Na druhou stranu národní ekonomiky těžící z výrazné opory v obrovských zásobách nerostného bohatství a produkci zemědělských komodit mohou mít dobré předpoklady udržet své rozpočty vyrovnané či dokonce s vyhlídkou na dosažení přebytků. Na tom by případně mohly v konečném důsledku profitovat i národní měny takových států.

„Vybrali jsme tedy země, resp. měny, které mají v pozadí právě takový fundament, a věříme, že tím oslovíme i ty nejkonzervativnější klienty,“ řekl expert v oblasti strukturovaných dluhopisů Štěpán Nývlt.

Tento produkt je vhodným doplňkem k dalším zvýhodněným produktům v nabídce UniCredit Bank jako např. program DUO (kombinace promo sazby 2,5% na 6 měsíců na termínovaném vkladu a další investice do podílového fondu resp. strukturovaného dluhopisu) nebo limitované edici termínovaných vkladů s nejvyššími sazbami na trhu mezi největšími bankami.

“Spousta našich klientů, kteří mají zkušenosti s předchozími emisemi, to vidí jako příležitost získat potenciální výnos vyšší než u běžných depozit. Stále větší zájem o tyto produkty vidíme také u nových investorů,“ konstatoval Štěpán Nývlt.

Primární úpis nové emise trvá do 3. listopadu a minimální doporučená investice je 30 000 Kč. Produkt lze získat na jakékoliv pobočce UniCredit Bank. Podrobnější informace získají potenciální zájemci i na Infolince: 800 144 441 nebo na www.unicredit­bank.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).