Hlavní navigace

Zájemci o ČSOB Kreditní kartu mohou až do konce července využít 50% slevu na ročním poplatku

Počet ČSOB kreditních karet se od začátku roku zvýšil o téměř 80%. Jejich hlavní výhody, jistotu finanční rezervy a možnost neúročeného úvěru, začalo jen v letošním roce nově využívat více než 5.600 klientů. Další rozšiřování ČSOB Kreditní karty podpoří banka snížením ročního poplatku za vedení karty o 50 procent pro všechny zájemce, kteří požádají o vydání ČSOB Kreditní karty v období od 1. června do 31. července 2004.

Sdílet

Mezi hlavní přednosti ČSOB Kreditní karty proti ostatním bankovním kartám patří nižší roční poplatky (400 Kč), výhodná roční úroková sazba (19,2 % p.a.), vysoký maximální úvěrový limit (250 tisíc korun) a až 45 denní bezúročné období, které se vztahuje jak na platby v obchodech, tak i na výběry hotovosti z bankomatů.

Kreditní karta se stává stále rozšířenějším platebním nástrojem, který zajišťuje rychlé a snadno dostupné finanční prostředky bez nutnosti dlouhodobého spoření. Klienti však díky ní také získávají pocit jistoty v případě vzniku nepředvídatelných situací, a to například i během dovolené po celém světě, uvedl Jaromír Sladkovský, ředitel marketingu retailového bankovnictví Skupiny ČSOB.

ČSOB Kreditní kartou lze platit také v zahraničí. Její majitel tak přivítá možnost spojení s cestovním pojištěním nebo pojištěním v případě ztráty či krádeže karty. Další možností ČSOB Kreditní karty je pak pojištění právní ochrany D.A.S. pro řidiče motorových vozidel, které podporuje pojištěného při prosazování jeho právních zájmů a nese riziko vzniklých nákladů v ČR a evropských zemích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).