Hlavní navigace

Zájem o zelené bydlení výrazně roste

[Tisková zpráva] ČSOB se jako jedna z pěti bank zapojila do programu Zelená úsporám, který vyhlásil Státní fond životního prostředí ČR v dubnu 2009. Během trvání této akce ČSOB zprostředkovala již téměř 6 000 žádostí o dotace, z toho 3 000 v posledních třech měsících.

Sdílet

Klienti si nejvíce pochvalují, že mohou pod jednou střechou využít služeb, díky kterým vyplní žádost o dotaci a zároveň mohou vyřídit úvěr bez zbytečného čekání a složitého papírování. ČSOB Půjčka na lepší bydlení se zvýhodněnou sazbou 7,7 % umožní klientům předčasné splacení úvěru jednorázově a zdarma hned poté, co jim dorazí dotace.

„Zelené bydlení se v České republice těší stále většímu zájmu ze strany klientů. Můžeme to vidět i na počtu vyřízených žádostí o dotace, který v ČSOB přesáhl v posledních třech měsících tři tisíce. Všem klientům, kteří přicházejí na naše pobočky žádat o dotaci, nabízíme také zajímavé úvěrové produkty. Ve všech případech má klient jistotu, že může svůj úvěr až do výše přidělené dotace bez sankce zaplatit,“ řekla Ivana Bohatcová, manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

ČSOB žadatelům o ekologické úpravy svého bydlení nabízí produkt ČSOB Půjčka na lepší bydlení, se kterým si lze půjčit až 600 000 Kč bez ručitele a zajištění, klient navíc nemusí mít vlastní naspořené prostředky. Ihned po schválení úvěru jsou peníze načerpány na účet klienta, potřebné dokumenty klient dokládá později. To vše navíc s garantovanou úrokovou sazbou pro každého klienta ve výši 7,7 % a zároveň s možností provedení mimořádné splátky až do výše přidělené dotace zdarma. Přímo v pobočce ČSOB si klient také může úvěr pojistit pro případ ztráty zaměstnaní nebo pracovní neschopnosti.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).