Hlavní navigace

Zájem o volnou hotovost je největší v listopadu

Zvýšená předvánoční nákupní aktivita obyvatel je patrná již od září, největší zájem o volnou hotovost nastává ale pravidelně až v měsíci listopadu.

Sdílet

Je to logický důsledek toho, že na každého naplno dopadnou reklamní kampaně podporující prodej zboží – dárků a samotný fakt blížících se Vánoc. Je třeba začít nakupovat, zařizovat a objednávat vše, na co nebude v prosinci dostatek času, a proto chtějí mít lidé k dispozici volnou hotovost s předstihem. Trend minimálně dvojnásobného objemu žádostí o úvěr právě v tomto období sledujeme v naší společnosti dlouhodobě, vysvětluje generální ředitel CCB Finance Michal Němec. A dodává: Letošní rok by neměl být v žádném případě výjimečný, česká ekonomika roste, a tak lze očekávat, že se schyluje k bohatým Vánocům. Široká bude nabídka zboží a služeb a kdo na ně nedosáhne díky svému platu a úsporám, využije možnosti dostupného alternativního úvěrování.

Výhodou hotovostních úvěrů je, že jejich žadatelé nejsou při svém rozhodování nijak omezováni. Poskytují se všem klientům, kteří splní základní kritéria, a to bez udání účelu. Nezáleží na tom, zda prostředky použijí klienti na nákup vánočních dárků, či na zimní dovolenou.

Společnost CCB Finance poskytuje hotovostní úvěry v rozmezí 5 000 Kč až 200 000 Kč se splatností 6 – 60 měsíců. Žadatel nemusí mít u společnosti CCB Finance žádnou historii, ani není vyžadován ručitel. K žádosti o úvěr mu stačí předložit dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmech a výpisy z bankovního účtu za poslední 2 měsíce. Posouzení žádosti probíhá standardně do 30 minut přímo v obchodním místě CCB Finance. Požadovaná částka je poté převedena na účet uvedený klientem, kde je mu plně k dispozici.

Společnost CCB Finance zaznamenala v oboru poskytování hotovostních úvěrů dynamický rozvoj, který je patrný z objemu poskytnutých hotovostních úvěrů. Za prvních devět měsíců roku 2005 vzrostl oproti roku 2004 o 24 %.

Konkrétní příklady produktů CCB Finance:

  • Hotovostní úvěr zvýhodněný: 30.000 Kč / 60 měsíců, měsíční splátka 699 Kč, úrok zvýhodněný 11,1%, RPSN 15,00%.
  • Hotovostní úvěr – standardní nabídka: 75.000 Kč / 60 měsíců, měsíční splátka 1 880 Kč, úrok standard 15,9%, RPSN 18,86%
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).