Hlavní navigace

Začíná třetí ročník Ideální banky, studenti mohou nově natáčet i videa

Poštovní spořitelna a www.bankovnipoplatky.com vyhlašují již třetí ročník soutěže „Ideální banka 21. století“, která umožňuje studentům vyjádřit svůj názor na to, jak si představují dokonalou banku. Letos budou studenti představovat své návrhy na téma „nabídka vhodných služeb a produktů“. Soutěžící se mohou také těšit na novou kategorii – své kreativní schopnosti mohou tentokrát využít i při tvorbě videí. Práce je možno přihlašovat do 15. prosince 2009 na emailové adrese soutez@bankovnipoplatky.com.

Sdílet

Osobně se už velmi těším na nové neotřelé nápady studentů, které jsou pro nás nevyčerpatelným a cenným zdrojem inspirace. To dokázal už minulý ročník, jehož tématem byla komunikace banky s klientem. Nápady, které vedou k lepší informovanosti klienta, nyní můžete najít například ve službách našeho nového moderního Klientského centra, prozradil Ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.

Soutěže se mohou zúčastnit studenti všech typů škol v České republice, a to jak jednotlivci, tak i skupiny. Práce zaslané do soutěže mají charakter písemné práce ve formě úvahy. Nově se nabízí také možnost posílat videa na dané téma. Video by nemělo být delší než 2 minuty a mělo by být v základním formátu, umožňujícím snadné spuštění i ovládání na webových stránkách.

Soutěžící letos motivujeme cenami v hodnotě 100 tisíc korun a pak i novou kategorií – video. To je u mladých lidí velmi populární. Pro Poštovní spořitelnu jsou nejcennější podněty, které se k nim od studentů dostanou. Věřím, že i díky nim se budou bankovní služby nejen pro mladé lidi neustále vyvíjet a zlepšovat, prohlásil Patrik Nacher, provozovatel serveru bankovnipoplat­ky.com.

Každá práce bude automaticky zařazena do hodnocení v kategoriích nejlepší práce, nejlepší nápad a nejlepší video. V rámci kategorie „nejlepší práce“ a „nejlepší video“ bude hodnocení probíhat ve dvou kolech. V prvním kole vyberou zástupci serveru bankovnipoplat­ky.com, vysokých škol a Poštovní spořitelny dvacet nejlepších prací a videí. Ve druhém kole bude vybrané práce a videa hodnotit odborná porota, kde každý porotce přidělí práci či videu 1 – 10 bodů. V rámci kategorie „nejlepší nápad“ bude hodnocení probíhat jednokolově ze všech zaslaných prací.

Hodnocení v obou kategoriích je subjektivní. V kategorii „nejlepší nápad“ se porota zaměří především na originalitu předloženého námětu bez ohledu na jeho ekonomickou životaschopnost. V kategorii „nejlepší práce“ pak bude rozhodovat vyváženost tří základních aspektů – originalita, realizovatelnost a celkový dojem, prozradil Martin Kovář.

Práce je možno přihlašovat od 1. září 2009 do 15. prosince 2009. Vyhodnocení zaslaných prací a videí proběhne do 15. ledna 2010.

Ceny:

Vítěz v kategorii „nejlepší nápad“ získává účet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč a možnost zúčastnit se stáže v Poštovní spořitelně.

Pro kategorii „nejlepší práce“ je určeno dvacet následujících cen:

  1. čet u Poštovní spořitelny s částkou 20 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
  2. účet u Poštovní spořitelny s částkou 15 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
  3. účet u Poštovní spořitelny s částkou 10 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
  4. účet u Poštovní spořitelny s částkou 5 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
  5. účet u Poštovní spořitelny s částkou 3 000 Kč + stáž v Poštovní spořitelně
  6. – 20. hodnotné věcné ceny

Pro kategorii „nejlepší video“ jsou určeny tři následující ceny:

  1. účet u Poštovní spořitelny s částkou 10 000 Kč + videokamera
  2. účet u Poštovní spořitelny s částkou 5 000 Kč + videokamera
  3. videokamera
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).