Hlavní navigace

Začíná „MasterCard Firemní banka roku 2006“

O držiteli ocenění MasterCard Firemní banka roku 2006 rozhodnou hlasy finančních ředitelů nejvýznamnějších firem v České republice

Sdílet

Praha, 4. dubna 2006 – Společnost MasterCard Europe je již druhým rokem partnerem prestižního sdružení CZECH TOP 100. Sdružení CZECH TOP 100 pravidelně pořádá žebříček nejúspěšnějších firem České republiky. V rámci tohoto žebříčku se bude letos již podruhé hlasovat také o ocenění MasterCard Firemní banka roku.

MasterCard Firemní banka roku je oceněním, které mapuje bankovní služby poskytované podnikatelským subjektům a klade si za cíl stát se užitečným kompasem kvality bankovních služeb pro firemní klientelu v České republice. Společnosti MasterCard a CZECH TOP 100 tak chtějí zdůraznit fakt, že kvalitní bankovní služby jsou v každé zemi jednou ze základních podmínek pro úspěšný rozvoj podnikatelského prostředí.

Prestižní ocenění „MasterCard Firemní banka roku 2006“ bude uděleno na základě hlasování finančních ředitelů nejvýznamnějších firem sdružených v CZECH TOP 100 v České republice, kteří budou hodnotit banky podle toho, jak vycházejí vstříc svými produkty a službami potřebám podnikatelských subjektů na území ČR.

Při hodnocení bankovních služeb budou finanční ředitelé vycházet z konkrétních zkušeností z oblastí, jakými jsou:

  • kvalita jednotlivých produktů poskytovaných bankami
  • inovace a vzájemná kompatibilita bankovních produktů
  • kvalita a spolehlivost poskytovaných služeb
  • vstřícnost bank při vyřizování klientských požadavků

„Společnost MasterCard si uvědomuje, že firemní klientela představuje pro finanční instituce velmi důležitý segment. Proto se snažíme ocenit banky a bankovní služby, které vycházejí českým firmám vstříc,“ řekl Ján Čarný, generální ředitel společnosti MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. „MasterCard spolupracuje dlouhodobě na podobném ocenění, které hodnotí služby pro soukromou klientelu bank Ocenění MasterCard Firemní banka roku 2006 je druhým ročníkem a věříme, že již nyní představuje důvěryhodné vodítko pro firemní klientelu českých bank,“dodal Ján Čarný.

Časový průběh MasterCard Firemní banky roku 2006:

Duben – oslovení bank s požadavkem na zaslání informací pro rozhodování porotců a příprava podkladů pro porotce

Květen – hlasování porotců

15. červen – vyhlášení vítěze v rámci vyhlášení žebříčku nejúspěšnějších firem České republiky CZECH TOP 100

V loňském roce byl uspořádán první ročník tohoto ocenění, tedy „MasterCard Firemní banka roku 2005“. Tato kategorie se velmi rychle setkala s velkým zájmem jak hlasujících finančních ředitelů, tak i bank, které se zaměřují na firemní klientelu. Jméno vítězné banky, kterou se stala ČSOB, bylo vyhlášeno v červnu 2005 během slavnostního večera ve Slovanském domě v Praze v rámci vyhlášení žebříčku nejúspěšnějších firem České republiky CZECH TOP 100. Slavnostního večera se zúčastnilo více než 400 hostů z řad významných osobností českého businessu a top managementu nejvýznamnějších fi­rem.

Ocenění MasterCard Firemní banka roku 2006 má kromě slovní podoby také vlastní logo, se kterým by se měli podnikatelé a manažeři firem setkávat na nejrůznějších materiálech vítězné banky. „Očekáváme, že se nové logo objeví na výpisech z účtů firemních klientů, na POS materiálech, ale také v nadlinkové komunikaci v rámci tiskových či televizních kampaní,“ dodal Ján Čarný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).