Hlavní navigace

Za deset let věnovala Česká spořitelna přes miliardu Kč do rozvoje společnosti

[Tisková zpráva] Přesně před deseti lety, 3. srpna 2000, Erste Bank převzala od Fondu národního majetku 52 % akcií České spořitelny.

Sdílet

Již deset let je tak nedílnou součástí působení České spořitelny  v České republice i podpora rozvoje společnosti prostřednictvím sponzorských projektů a charity. Sponzorské projekty jsou orientovány na vzdělávání, kulturu a sport, charita směřuje na pomoc lidem v nouzi a na péči o seniory.  Za uplynulých deset let věnovala Česká spořitelna na sponzoring a charitu 1,3 mld. Kč.

„Jsme nedílnou součástí českého bankovního trhu a jsme hrdí na to, že se můžeme o svůj úspěch dělit se společností, která nám ho umožnila dosáhnout. Jsme si vědomi zodpovědnosti, kterou máme. Spořitelnictví vzniklo na principu pomáhat lidem stát na vlastních nohu. Hlásíme se k tomuto pravidlu jak v oblasti finančních služeb, tak v oblasti projektů na podporu rozvoje společnosti. Těšíme se velké důvěře našich klientů i obchodních partnerů. S pokorou ji přijímáme a chceme ji pěstovat a rozvíjet i v příštích letech a desetiletích,“ řekl Gernot Mittendorfer.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).