Hlavní navigace

Za balonovou show do Go Žlutých lázní

(Praha - 27. června 2006) – V Go Žlutých lázních bude ve čtvrtek všechno létat! Penzijní fondy ČSOB připravily pro všechny malé i velké zájemce na konec školního roku odpoledne plné zábavy a soutěží. Balonové odpoledne pro celou rodinu začíná v 15 hodin.

Sdílet

Všichni milovníci fotbalu se mohou těšit na atraktivní přehlídku fotbalové školy slavných internacionálů – Jana Bergra a Karola Dobiaše. Milovníci skateboardingu, in-line a BMX by si určitě neměli nechat ujít ukázky odvážných triků na U-rampě. Na ty, kteří mají soutěživého ducha, čeká velké množství her a soutěží o zajímavé ceny.

Nejmenší návštěvníky určitě přiláká nafukování balonků nebo skotačení na nafukovacích skákacích atrakcích. Pro starší děti je v horkém letním počasí připraveno bruslení na umělém ledě nebo si zahrají v kleci fotbálek na písku. Pro dospělé, kteří mohou využít nabídku na hlídání svých ratolestí v dětském koutku, je připravený plážový volejbal, turnaj v kuželkách či pétanque.

Zábavné odpoledne uvádí Slávek Boura. Program zpestří vystoupení české popstar Heleny Zeťové a bubenická show BA-TO-CU. Vstup na balonovou akci je zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).