Hlavní navigace

Životní pojišťovna Wüstenrot uvedla na trh investiční životní pojištění

Životní pojišťovna Wüstenrot rozšiřuje od 1. září 2007 svoji nabídku o nový produkt - investiční životní pojištění WÜSTENROT INVEST.

Sdílet

WÜSTENROT INVEST je moderním produktem životního pojištění, který spojuje výhody pojistné ochrany životního pojištění s investováním volných finančních prostředků do fondů dle přání klienta. Je určen pro všechny ve věku od 15 do 65 let, kteří kromě kvalitní pojistné ochrany mají zájem nadprůměrně zhodnotit své disponibilní finanční prostředky pomocí instrumentů, ke kterým by jako „běžní“ investoři neměli přístup. Jedná se zejména o dluhopisy a státní pokladniční poukázky.

Jeden produkt – neobvykle široké možnosti připojištění a investování

K pojištění WÜSTENROT INVEST lze sjednat celkem sedm různých připojištění. K nejvíce využívaným typům patří připojištění vážných onemocnění, úrazové připojištění, připojištění invalidního důchodu či zproštění od placení pojistného.

Podle potřeb klientů, jejich očekávání ohledně výnosů z vložených prostředků a podle jejich postoje k rizikovosti investic nabízí WÜSTENROT INVEST tři investiční programy – Konzervativní, Balancovaný a Dynamický. Finanční prostředky klienta jsou u těchto programů investovány v různých poměrech do dvou interních a dvou externích fondů. Prvním interním fondem je WI – Dluhopisové portfolio, které je určeno především pro konzervativní investory, kteří nechtějí riskovat a dávají přednost zaručenému dlouhodobému zhodnocení svých prostředků i za cenu nižších výnosů. Interní fond WI – Smíšení portfolio je ideální pro investory preferující potenciální růst tržní hodnoty své investice a zároveň chtějí participovat na vývoji akciového trhu.

Externími fondy jsou W&W Quality Select Aktien Europa BWI a W&W Dachfonds Global Plus BWI. Tyto fondy spravuje německá investiční společnost W&W Asset Management GmbH, která je součástí finanční skupiny Wüstenrot&Württem­bergische AG.

Zkušenějším investorům nabízí Wüstenrot individuální volbu poměru investic do jednotlivých fondů dle vlastního uvážení.

Více informací na www.wuestenrot.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).